Guadalajara peapiiskop emeriitus kardinal Juan Sandoval Iniguez. Foto: Scanpix

Sotsiaalvõrk Facebook eemaldas oma keskkonnast Mehhiko Guadalajara osariigi peapiiskop emeriituse, kardinal Juan Sandoval Íñiguezi videoläkituse, milles ta hoiatab usklikke üleilmastumist pooldavate riigi- ja rahvusvaheliste organisatsioonide juhtide eest, kes Covid-19 pandeemiat ettekäändeks tuues üritavad kehtestada uut maailmakorda.

Kardinali iganädalase videoläkituse asemel on tema FB lehel halliks muudetud ekraanitõmmis, millele on kleebitud silt “valeinformatsioon”. Sildi alla on sotsiaalvõrgu poolt lisatud “Käesolev avaldus kordab informatsiooni Covid-19 kohta, mille sõltumatud faktikontrollijad on kuulutanud valeks,” vahendab Breitbart.

Uudise kardinali tsenseerimisest avalikustas Semanario Arquidiocesano Guadalajara, Guadalajara peapiiskopkonna infoteenistus: “Kardinal Juan Sandoval mõistis hukka uue maailmakorra kehtestamise, tunde hiljem tema video tsenseeriti.”

Cardinal Juan Sandoval
Facebooki kardinal Sandovali videoläkituse eemaldamise teade.

12. jaanuaril üllitatud üheksa ja poole minuti pikkust videot, mis kannab pealkirja “Uue maailmakorra vandenõu”, alustab kardinal sõnadega “kallid sõbrad, see kõik kestab veel pikalt”.

“See pandeemia ei lõpe ühe ega kahe kuuga, ilmselt mitte ka käesoleval aastal ja tõenäoliselt ka kolme, nelja, viie, kuue aastaga,” jätkas ta. “Seda need mehed tahavad. See kestab veel pikalt.”

“Tegemist on karmi, raske olukorraga, millegagi, mida pole inimajaloos varem nähtud,” lisas kardinal. 

Bill Gates on prohvet, kes kuulutab tulevikku,” nentis kõrge vaimulik resigneerunult, “ja ta mitte ainult ei kuulutanud ette koroonaviirust, vaid on hoiatanud ka tulevase rõugepandeemia eest.”

Kardinal Sandoval on teravalt kritiseerinud pandeemiaaegseid teenuste ja ettevõtete sulgemisi kui ebaproportsionaalseid meetmeid haiguse leviku tõkestamiseks. 

“Nad tahavad upitada võimule uue maailma valitsuse, kehtestada uue maailmakorra,” kinnitas kardinal videos.

“Nad tahavad ühte ainust maailma valitsust, ühte armeed, ühte rahaühikut, ühte majandust ja samuti ühte usutunnistust – mis kindlasti ei ole kristlik,” jätkas vaimulik. “See on Emakese Maa religioon, mis kehtestatakse inimkonna heaolu ja üleüldise vendluse eesmärgil.”

“Selle lõpptulemuse nimel teenivad pandeemiad rahvuste nõrgestamise eesmärki. Pandeemiate ajal jäävad rahvad vaesemaks ja langevad võlgadesse ning nende majandused kukuvad kokku,” lisas Sandoval. “Samuti nõrgestatakse haridust, suletakse koole, mis asendatakse kaugõppega.”

“Nagu me nägime möödunud aastal, raskendavad need pandeemiad usukombetalituste täitmist. Nad sulgevad kirikud, vähendades nii inimeste hulka, kes saavad Jumalat ülistada,” osutas kardinal.

“Kuid üle kõige, külvavad nad [globalistidest juhid] hirmu, kohutavat hirmu inimeste seas,” hoiatab Guadalajara peapiiskop emeriitus.

Toimetas Karol Kallas