Fookuses: andke annetusega Objektiivi töösse oma väga vajalik panus!

Objektiivi käsutuses ei ole liberaalsete peavoolu väljaannetega ligilähedaseltki võrreldavaid rahalisi võimalusi, aga ometi oleme tänu paljudele toetajatele saanud avaliku arvamuse suunamiseks ära teha suure töö. Selleks, et saaksime oma tööd senises mahus jätkata, on aga tarvis lugejate rahalist toetust annetuste näol, toonitavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates “Fookuses”.

Objektiiv kogub lõviosa oma tegevuseks vajalikest annetustest kaks korda aastas toimuvate kampaaniate käigus ning parasjagu käimasoleva kampaania raames on eesmärgiks saada annetustest kokku 40 000 eurot – sama summa, mille kogusime ka kolme eelneva kampaaniaga.

“Enne, kui me ei ole saanud mõnda väga suurt annetust, ei saa me paraku lugejatele ka mingit suurt arenguhüpet välja lubada. Küll aga tahame kasutada meie käsutusse antud võimalusi maksimaalselt hästi, et senises mahus oma tööd jätkata ja lugejate usaldust õigustada,” toonitas Vooglaid.

Järvi sõnul on väikeannetajate toetus väga liigutav ja innustab pingutama.

“Oma rahakotiraudade paotamise kaudu annavad inimesed Objektiivile lõpliku hinnangu ja mandaadi tööd jätkata. Just see näitab, kas meie tööd peetakse vajalikuks ning kas tehtud hinnatakse või mitte. Siiani on lugejad andnud oma toetusega meie tööle ülipositiivse hinnangu, aga iga kampaania toob selle tõehetke taas esile,” selgitas ta.

Vooglaiu sõnul on käimasoleva Objektiivi annetuste kogumise kampaania puhul veel üks väga oluline moment, sest kampaania õnnestumine või mitteõnnestumine peegeldab muu hulgas seda, kuidas on mõjunud Eesti Päevalehe ja Delfi poolt ringlema lastud täielikud valed, nagu oleks SAPTK-l mingid varju jäävad suurärimeestest suurtoetajad.

“See kampaania näitab, millist vilja Eesti Päevalehe ja Delfi poolt liikvele lastud ning ERRi ja Õhtulehe poolt tiražeeritud valed kannavad. Loomulikult on need väited, nagu oleksime saanud mingeid sadadesse tuhandetesse ulatuvaid annetusi, täielikult valed – me ei ole saanud mitte ühtegi sellist annetust, ka mitte kümnetesse tuhandetesse ulatuvat –, aga nüüd saame näha, kuivõrd on need valed kinnistanud ja meie toetajate hoiakuid mõjutanud.”

Muuhulgas toonitati saates, et kui Objektiivi annetuste kogumise kampaania ei jõua eesmärgini, siis see ei tähenda, et portaal lõpetab kohe oma tegevuse. Küll aga on tõsi, et kui Objektiivi tegevuseks ei jätku piisavalt annetusi, siis tuleb ka portaali tegevus koomale tõmmata, sest annetuste kõrval mingit muud sissetulekuallikat Objektiivil ei ole.

Objektiivile annetuse tegemine meie annetuste lehel võtab vaid mõne hetke, mistõttu palume, head lugejad, et te ei jätaks asja ootele, vaid annaksite Objektiivi töö jätkamiseks oma panuse kohe täna.

Toetage Objektiivi oma annetusega ja aidake meil hoida tõelist kodanikumeediat!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.