Kaja Kallas on süstemaatiliselt teinud näo, nagu langeks vastutus tema otsuste eest valitsusele tervikuna või teadusnõukojale. Selline suhtumine reedab sobimatust valitsusjuhi ametisse. Kallasel ja teistel apartheidi kehtestajatel ei õnnestu vaastutusest kõrvale hiilida, leiavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses".

Saates "Fookuses" analüüsivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi ennast "äämuslikuks ampaadiks" tituleerinud Kaja Kallase intervjuud Delfis ning vaatlevad üleilmse apartheidi kehtestamise viimaseid rindeteateid Lätist Saksamaani.

On selge, et Kallas on süstemaatiliselt teinud näo, nagu langeks vastutus tema otsuste eest valitsusele tervikuna või teadusnõukojale. Selline suhtumine reedab sobimatust valitsusjuhi ametisse. Kallasel ja teistel apartheidi kehtestajatel ei õnnestu vaastutusest kõrvale hiilida, tunnistavad saate "Fookuses" autorid.

Tuletame samas meelde, et SAPTK korraldab sel neljapäeval ehk 16. detsembril algusega kell 9.30 Toompeal, Stenbocki maja ees piketi, proteteerimaksi laste vaktsineerimise, vaktsiinipasside süsteemi ja muude diktatuuriliste koroonapiirangute vastu.

Vaadake lisa videost!