Fookuses eri: aastaid Trumpi Venemaa-sidemetest jahunud peavool astus Muelleri raporti valguses korralikult ämbrisse

“Fookuses” erisaates räägivad Varro Vooglaid ja Markus Järvi endise Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) peadirektori Robert Muelleri raportist, mis kahe aasta jooksul ei suutnud tuvastada Donald Trumpi ja Venemaa vahel mingeid sidemeid, hoolimata sellest, et peavoolumeedia on aastaid trummeldanud vastupidist. Kas keegi kavatseb väljaannete toimetustes võltsuudiste levitamise eest ka vastutada, küsivad saate autorid.

Endise FBI peadirektori, tänase eriprokuröri Robert Muelleri poolt läbi viidud ja kaks aastat väldanud uurimine paljastamaks Donald Trumpi kampaania varjatud sidemeid Venemaa võimuringkondadega jõudis lõpule. Tulemus oli ühemõtteline: Trumpi kampaaniameeskonna ja presidendi enda puhul ei suudetud tuvastada vähematki seost Venemaaga.

Peavoolumeedia on aga aastaid jahvatanud Trumpi suunal veskit, mille peamiseks narratiiviks on olnud süüdistus varjatud sidemetes Venemaaga.

Kas toimetused kavatsevad nüüd valeuudiste levitamise pärast vabandada? Kas keegi vastutab selle eest, et maailma meediapildis on Donald Trumpist maalitud valelik pilt kui riigireeturist ja Venemaa käsilasest?

Vaadake lisa saatest!

AITA OBJEKTIIVI MISSIOONIL JÄTKUDA!

Tee oma annetus kohe täna! Oluline on iga annetus, sõltumata summast!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.