Saates “Fookuses” arutlevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid koroonapropaganda teemal, vaatlevad, kuidas Avatud Ühiskonna Fond jagab vasakpoolsetele MTÜdele laiali 1,25 miljoni euro ulatuses välismaalt pärinevat raha ning heidavad pilgu Getulio “piirideta armastuse” ja Eeva Esse küündimatu kristlusevastase propaganda näidetel ka liberalismi praktikale.

Varro Vooglaid ja Markus Järvi käsitlevad saates “Fookuses” teemaderingi, mis ulatub koroonakriisi ajal pead tõstvast propagandast kuni liberalismi praktikani Getulio “piirideta armastuse” ja Eeva Esse uue saate näidetel.

Olulise teemana tuleb juttu sellest, kuidas Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga jagab Eesti pahempoolsetele MTÜdele Norra, Islandi ja Liechtensteini toetatud Aktiivsete Kodanike Fondi (Active Citizens Fund, ACF) kolmandast taotlusvoorust laiali 1,25 miljonit eurot.

Saate lõpus tuleb juttu ka 1934. aasta riigipöörde aastapäeval toimunud virtuaalsest meeleavaldusest, mis taotleb juba mitmendat aastat järjest rahvahääletus- ja algatusõiguse taastamist.

Head vaatamist ja kaasamõtlemist!