Fookuses: lääne ühiskonnas on mure inimelude pärast silmakirjalikult valikuline

Koroonaviiruse leviku ajal tuleb üha selgemalt esile, et lääne ühiskonna mure inimelude pärast on silmakirjalikult valikuline, osutavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates “Fookuses”.

Saates “Fookuses” arutlevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi Objektiivi käesoleva nädala juhtkirja teemal, millest selgub, et kuigi koroonaviiruse levikust tingitud kriisiga on Eestis “praktiliselt lõpetatud” kõigi plaaniliste operatsioonide tegemine, siis Objektiivile teadaolevalt abortide tegemine siiski jätkub medikamentoosse abordi esilekutsumise teel.

Olukorras, kus inimelude päästmiseks on ette võetud meie ajal pretsedenditud piirangud, on selline silmakirjalikkus tülgastav, märgivad saate “Fookuses” autorid.

Vaadake lisa saatest!

Seoses kriisiolukorraga jätkame Objektiivi videoproduktsiooni kodustest tingimustest. Vabandame võimalike puuduste pärast produktsiooni tehnilises kvaliteedis.

Juhtkiri: korraliste operatsioonide peatamine laste sünnieelset tapmist ei peata

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.