Fookuses: reaktsioonid Peeter Helme artiklile reedavad pahemliberaalide kahepalgelisuse

Vilja Kiisleri ja tema mõttekaaslaste valulikud reaktsioonid Postimehe peatoimetaja Peeter Helme poolt opositsiooni suunal tehtud kriitikale reedavad vasakliberaalide kahepalgelisuse, toonitavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates “Fookuses”.

Seekordses saates “Fookuses” räägime ajakirjanikuks maskeerunud pahemliberaalse aktivisti Vilja Kiisleri reaktsioonist Postimehe peatoimetaja Peeter Helme aadressil.

Peale seda, kui Helme vaatles kriitiliselt möödunud laupäeval Hirvepargis aset leidnud valitsusvastast meeleavaldust, kus riigikogu esimeest Henn Põlluaasa kujutati muuhulgas fekaalihunnikuna, asus pealetungile Kiisler artikliga “Postimehe peatoimetaja Peeter Helme Goebbelsi abiga EKREt normaliseerimas”.

Saates heidame pilgu meeleavalduse sõnumile ning võrdleme Helme ja Kiisleri artikleid. Kokkuvõtlikult võib tõdeda, et Vilja Kiisleri ja tema mõttekaaslaste valulikud reaktsioonid Postimehe peatoimetaja Peeter Helme poolt opositsiooni suunal tehtud kriitikale reedavad vasakliberaalide kahepalgelisuse: oponente hurjutatakse vääritu keelekasutuse pärast, ent ise laskutakse sealjuures veelgi madalamale.

Igal juhul on meeldiv vaadata, et viimaks ometi on kahe väljaande ehk Postimehe ja Eesti Päevalehe juhtivtöötajate vahel tekkinud reaalne maailmavaatel põhinev kriitika ning tsunftisisene vaikelu on saanud esimese suure tagasilöögi, tõdevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi.

Vaadake lisa saatest!

Madal tase: popmuusik Ewert Sundja kujutas perega meelevaldusel käies Henn Põlluaasa fekaalihunnikuna

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.