Kamala Harris ja Alex Soros 6.06.2023 Foto: Alex Soros/Twitter

Agressiivselt äärmusvasakpoolne 92-aastane miljardär George Soros andis oma 25-miljardilise väärtusega heategevus- ja äriimpeeriumi üle 37-aastasele pojale Alex Sorosele, kes on isast veelgi ägedam pahemäärmuslane. 

Alex Soros lubab veelgi jõulisemalt aidata kaasa valimiste mõjutamisele, sündimata laste tapmisele ja teiste ärklevate eesmärkide elluviimisele, vahendab Breitbart.

Eriti tähtsaks peab Alex Soros sekkumist tulevastesse 2024. aasta Ameerika Ühendriikide presidendivalimistesse.

"Ma olen [oma isast] poliitilisem," rääkis noorsooros ajakirjanikele

Teadaolevalt on Alex Soros käinud viimase aasta ja mõne kuu jooksul Valges Majas 17 korda ja kohtunud hulga tähtsate demokraatidega.

Sorose pere heategevusorganisatsioon Avatud Ühiskonna Sihtasutused (Open Society Foundations; OSF) jagavad aastas progressiusklike toetuseks laiali poolteist miljardit dollarit. 

Noorsoorose OSFi lehel olev kirjeldus mainib, et ta on vasakäärmusliku Bend the Arc: Jewish Action juudiorganisatsiooni asutaja ja nõukogu esimees, ta kuulub Bard Kolledži, Juudi Ajaloo Keskuse, Euroopa Välispoliitika Nõukogu, Kesk-Euroopa Ülikooli ning Rahvuvahelise Kriisigrupi nõukogudesse. 

Intervjuus Wall Street Journalile rääkis Alex Soros, et eriti valmistab talle muret Donald Trumpi Valgesse Majja tagasi pöördumise võimalus 2024. aastal toimuvate presidendivalimiste järel.

Tema sõnul peab ta jätkama raha külvamist poliitikasse, kuna "teine pool teeb seda ka".

Sorostega seotud organisatsioonid on panustanud miljoneid dollareid massisisserände toetamiseks, seksimüügi seadustamiseks, tähestikurahva "õiguste" kehtestamiseks ja justiitssüsteemi, sealhulgas Euroopa Liidu kõrgemate kohtute, politiseerimiseks ning väärastamiseks.

Toimetas Karol Kallas