"Kommentaariumites tegin ma kohe algusest peale endale asja selgeks: ma olen mina ise. Vahet pole, kas ma olen kommentaariumis, käin tänaval või räägin inimesega silmast silma – mulle kehtivad täpselt samad normid," räägib anonüümsuse kultuurile aastakümneid oma nime ja näoga vastu astunud Harri Kingo Objektiivile. Usutleb Markus Järvi.    

Objektiivi stuudios on külas teenekas telemees ja tänapäeval pigem konservatiivse kommentaatorina tuntud Harri Kingo, kes räägib oma karjäärist Eesti Televisioonis ning avaldab arvamust Eestis toimuva kohta.

Kaheksa aastat Eesti Televisioonis diktori, toimetaja ja reporterina töötanud Harri Kingo räägib Objektiivile oma telekarjääri algusaastatest, selle lõpust ning Eestis parasjagu aset leidvast väärtuskonfliktist.

Loomulikult tuleb juttu ka Kingo ühest meelishobist, mille poolest on ta paljudele tuntud – kommenteerimisharjumusest nii Delfi kui ka sotsiaalmeedia veergudel, kus Kingo kommentaarid eristuvad eelkõige viisaka kõnepruugi, seesmise loogika, konservatiivsete väärtuste ja anonüümsuse vältimise poolest.

"Kommentaariumites tegin ma kohe algusest peale endale asja selgeks: ma olen mina ise. Vahet pole, kas ma olen kommentaariumis, käin tänaval või räägin siin Sinuga silmast silma – mulle kehtivad täpselt samad normid," tõdeb Kingo.

"Ma pole internetis öelnud mitte midagi sellist, mida ma ei ütleks silmast silma, nagu Sulle praegu," pöördub Kingo saatejuhi poole.

Vaadake Harri Kingo intervjuud tervikuna videost!