Uue maailmakorra kõikenägev silm. Lihtsatel inimestel on irvitavast eliidist villand. Foto: Nosyrevy/Bigstock.com

Donald Trumpi tõus USA presidendiks väljendab mässu “irvitava liberaalse eliidi” vastu, kes on kaotanud kontakti tavaliste inimestega, kuulsid BBC Radio 5 otsesaate kuulajad helistajalt.

Glen helistas Nottinghamist, vahendab Express. Ta kritiseeris ka kõrgema kohtu otsust Brexiti küsimus parlamenti otsustamisele saata.

Mis puudutab Trumpi valimisedu, ütles Glenn suurele kuulajaskonnale, et “kõik tahavad muutust. Meie tegime seda Brexitiga.”

“Me tahame maad, mis ehitab [üles] omaenda tööstuse, sööb omaenda toitu, vaatab oma naabrite järele, lõpetab selle mobiiltelefonides surkimise ja hoolitseb enamuse eest,” ütles Glen.

“Sellel irvitaval liberaalsel eliidil on lubatud juba nii palju aastaid enamusest teerulliga üle sõita, et see on lause ebareaalne.”

Glen juhtis tähelepanu sellele, kuidas BBC kajastab positiivses valguses Trumpi võidu vastu protestivaid inimesi Ameerika linnades. Kui aga Nigel Farage korraldab ülemkohtu juures Brexiti kaitseks suure meeleavalduse (ilmselt 5. detsembril – toim), siis neid, kes osa võtta kavatsevad, nimetatakse rahvusringhäälingus “rassistideks ja kitsarinnalisteks ksenofoobideks.”