Islamiriigis teeb õigust Allahi mõõk: peast jäävad ilma sodomiidid, uskmatud ja teised patused

Kas sa oled saanud külge islamofoobi sildi? Kas sind on nimetatud kitsarinnaliseks šovinistiks ja iganenud põhimõtetega ajalooliseks jäänukiks? Siis oled teretulnud mõtlevate inimeste väärikasse seltsi! Tutvu klubikaaslaste mõtetega islamist ja moslemite elutõdedest.

"Fakt, et suurem osa suitsetajatest ei saa kopsuvähki, ei lükka ümber fakti, et just suitsetamine on kopsuvähi peamine põhjus. Samal moel võime öelda, et kuigi suurem osa moslemistest ei ole terroristid, ei lükka see ümber fakti, et terrorismi põhiliseks sünnitajaks on islamistlik ideoloogia."
Tawfik Hamid (Tarek Abdelhamid), Egiptuse kirjanik ja sõjalise rühmituse al-Gama'a al-Islamiyya endine liige

"Euroopa käib peagi alla tänu oma liberalismile, mis on osutunud lapsikuks ja suitsidiaalseks. Euroopa sünnitas Hitleri ja pärast Hitlerit ei ole kontinendil enam mitte mingisuguseid argumente (enesekaitseks): uksed on islamile pärani valla, enam ei julgeta rääkida rassidest ja usunditest, kuigi islam on ainus, mis räägib praegu vihkamisega teistest rassidest ja religioonidest. Ma sooviksin öelda paar sõna ka poliitikute kohta… Ma tahaksin rääkida sellest, kuidas moslemid ujutavad Euroopat üle, on seda ilmselgelt okupeerimas ja hävitamas ja kuidas Euroopa sellesse suhtub koos oma enesetapjaliku liberaalsuse ja rumala demokraatiaga… See lõpeb alati samamoodi: konkreetne tsivilisatsioon saavutab küpsusetaseme, milles ta ei ole enam võimeline ennast kaitsma ja on valmis isegi teenima omaenese vaenlast ja tema huve…"
Imre Kertész, Ungari kirjanik, natside koonduslaagris ellujäänu, 2002. aasta Nobeli kirjanduspreemia laureaat

"Koraan… neetud raamat… Nii kaua kuni see raamat eksisteerib, ei saa olema rahu maa peal."
William Ewart Gladstone, neljakordne Briti peaminister, elas aastatel 1809–1898

"Kui nendelt inimestelt küsida lähemalt nende usu kinnituse ja vasturääkivuste kohta, süttivad nad raevus ja valavad innukalt igaühe verd, kes neile selliseid küsimusi esitab. Neil puuduvad mõistuslikud selgitused, nad keelavad arukad vestlused ja püüdlevad oma oponentide tapmise poole. Seepärast näeme, et tõde tuleb vaikuses ja süvenemises."
Zakariya Razi (Rhazes), Pärsia keemik, filosoof ja arst (865–925)

"Küsimusele, kas enesetapurünnakud on õigustatud moodus islami kaitsmiseks, vastasid 26% Ameerika 1845 aastastest moslemistest jaatavalt. See on suur hulk rahvast."

"Ausalt öeldes on Lääne pingutused moslemite ja teiste vähemuste abistamisel nurjumisele määratud… luues illusiooni, et hõimutraditsioone säilitades võiks kellestki tulla lojaalne kodanik. Multikultuursus tõukab terved sugupõlved moraalsete väärtuste "eikellegimaale". Kaastunde keelde pandud sallivus on tegelikult rassismi julm vorm. Ning see on seda julmem, kuna on väljendatud suhkrustatud voorusesõnadega."

"Läänes on palju häid mehi ja naisi, kes üritavad mugandada põgenikke uute oludega, pragavad kaasmaalastega, kes nende arvates ei tee piisavalt, annetavad raha heategevusele ning üritavad elimineerida diskrimineerimist. Nad mõjutavad valitsusi, et need ei sunniks vähemusi elama Lääne standardite järgi, võitlevad selle eest, et vähemused võiksid säilitada oma kultuuri, ning kaitsevad nende religiooni kriitika eest. Need inimesed taotlevad head, selles ma ei kahtle. Ent mulle tundub, et sellisest heatahtlikust aktivismist on saanud tõeline probleem mida nad nüüd ise lahendada püüavad."
Ayaan Hirsi Ali, Somaalia päritolu Ameerika aktivist, kirjanik ja poliitik

"Tuhande aasta jooksul, mil Prantsuse sõdurid ja Poola kuningad demonstreerisid oma oskusi, on Aasia ja Aafrika näidanud üles suutmatust pidada edukat sõda moslemitest vallutajate vastu. Selle tulemusena kadus kristlus neil kontinentidel peaaegu täielikult. Mitte mingitest "sotsiaalsetest väärtustest" neil aladel me rääkida ei saa, kuna see kuulub Muhamedi mõjusfääri. Sellised "sotsiaalsed väärtused" leiame tänapäeval Euroopas, Ameerikas ja Austraalias, sest selle tuhande aasta jooksul on Euroopal olnud sõjalist jõudu teha seda, mida Aasia ja Aafrika kristlikud liidrid ei ole suutnud – nimelt lüüa tagasi moslemitest pealetungijad."
Theodore "Teddy" Roosevelt, Ameerika Ühendriikde 26. president

"Sellest ajast, kui moslemid hakkasid 7. sajandil Indiasse saabuma, sai India ajaloost pikk, monotoonne jutustus tapmistest, massimõrvadest, rüüstamistest ja hävingust."
Alain Danielou, Prantsuse ajaloolane, muusikateadlane, indoloog (1907–1994).

"India vallutamine moslemite poolt on ilmselt ajaloo kõige verisem peatükk. Selle hirmutav õppetund seisneb selles, et tsivilisatsioon on hindamatu pärl, mille delikaatne vajadus korra ja vabaduse, kultuuri ja rahu järgi võib ühe hetkega olla põrmu paisatud barbarite poolt, kellel selliseid vajadusi ei ole või kes kasutavad uinuva tsivilisatsiooni soodsat pinnast paljunemiseks."
Will Durant, Ameerika kirjanik, ajaloolane ja filosoof (1885–1981)

"Need tulevased Ühendriikide presidendid küsitlesid (Türgi) saadikut, miks on tema valitsus nii vaenulik uue Ameerika vabariigi vastu, kuigi Ühendriigid ei ole kuidagi sellisele suhtumisele põhjust andnud. Saadik Adja vastas neile, et tema riik on rajatud prohveti seaduste alusel, mis on kirjutatud nende koraani. Kõik rahvad, kes ei tunnusta nende ülemvõimu on patused. On türklaste õigus ja kohus sõdida selliste vastu kõikjal, kus nad ette satuvad. Neid võib võtta orjadeks ja iga musulman, kes lahingus langeb, läheb kindlast paradiisi."
Thomas Jefferson, Ameerika Ühendriikide president ettekandest Kongressile Ottomani impeeriumi piraatide brutaalsete piraadirünnakute asjus aastatel 1801–1805 ja 1815.

"Kui hirmuäratavad on needused, mis muhameedlus paneb peale oma järgijatele! Peale fanaatilise meeletuse on seal ka fatalistlikku apaatiat. Selle tulemusi näeme mitmetes maades. Hoolimatud kombed, lohakas põllumajandus, loid kaubandus, kindlusetus oma vara suhtes levivad kõikjal kus prohveti järgijad valitsevad või elavad."

"Üksik moslem võib üles näidata suurepäraseid omadusi, ent nende religiooni mõju halvab oma järgijate sotsiaalse arengu. Ei ole tugevamalt pärssivaid jõude maailmas. Olles ometigi kaugel sellest, et hinge vaakuda, on islam sõjardlik ja jüngreid tegev usk. See on juba levinud üle Kesk-Aafrika, saades oma ridadesse kartmatuid võitlejaid. Ja kui Euroopa ei lange teaduse tugevasse embusse – selle teaduse, mille vastu ta nii tugevasti võitleb –, võib moodsa Euroopa tsivilisatsioon kokku langeda nagu antiikne Rooma."

"Tundelisus, mis oma naiivsuses lõpuks degradeerub, röövib elult selle ilu ja täiuslikkuse, seejärel au ja pühaduse… Fakt, et islami seaduse järgi peab iga naine kuuluma mõnele mehele kui omand – lapsena, naisena, liignaisena, lükkab orjuse lõpliku kaotamise selle ajani, mil islam kaotab oma positsiooni maailma suurjõudude hulgas."
Sir Winston Churchill, Briti riigitegelane (1874–1965)

"Siin on islamiusu põhi: "Ma kinnitan, et ei ole teist Jumalat peale Allahi, kelle prohvet on Muhamed," mis tähendab, et enne ja pärast Muhamedi ei ole kedagi teist… "Kogu islami religioon põhineb siis negatsioonil: Mitte keegi peale meie, ei ükski religioon peale meie oma." Ja kui sa ei ole nõus, sa sured. See paneb tolereerimisele kindla piiri, sest sellisest arusaamast sai alguse ka veresaun Indias."

"Olgu selgelt öeldud, et moslemite poolt Indias korda saadetud veretöödel ei ole paralleeli ajaloos. See on koledam ja laialdasem kui natside korraldatud holokaust juutide kallal või türklaste poolt läbi viidud armeenlaste massimõrv. Isegi laialdasem kui Hispaania ja Portugali vallutajate poolt korraldatud Lõuna-Ameerika pärismaalaste hävitamine."
Francois Gautier, Indias elav prantsuse ajakirjanik ja literaat

"Kui moslemid ei muuda oma meelsust vastavalt sotsiaalsete olude muutumisele ja kui me kiidame heaks islamiseadused neid selgitamata ja rääkimata tõelisest islamist, ei ole võimalik inimeste meeli päästa."
Ma Fuxiang, Hiina sõjaväelane ja poliitik Qingi dünastia ajal

"Islami usutunnistust tuleb alati propageerida mõõgaga, kui sellega saavutab parema efekti. Ka pettuse ja jõuga… Kristliku ajastu seitsmendal sajandil kuulutas ringirändav araablane… end taevaliku sõnumi vahendajaks, ühendades selleks oma fanaatilise energia ja isehakanu karisma. Ta laastas ja külvas enesepettust suures osas maailmast… kuulutades end ise selle prohvetiks ja apostliks."

"Ta mürgitas inimliku õnne allikad, kuulutades naise rahulolu intiimelust sobimatuks ja lubades polügaamiat. Oma uue usu väljendusena kuulutas ta hävitava sõja kogu ülejäänud inimkonnale. Tema doktriini olemuseks oli vägivald ja lõbujanu. Ta tõstis brutaalsuse kõrgemale inimloomuse vaimulikkusest."
John Quincy Adams, Ameerika Ühendriikide kuues president aastatel 1825–1829, diplomaat, senaator ja Esindajatekoja liige (eluaastad 1767–1848)

"Koraanis lubatud märatsemist ei saa neilt uskmatutelt keegi ära võtta, sest on hästi teada, et Jumal on andnud kogu maailma ja kõik, mis seal sees on, oma ustavatel musulmanidele, et need saaksid õiguse järgi sellest lõbu tunda nii pea, kui selle vallutavad."
Benjamin Franklin, Ameerika revolutsionäär, diplomaat, leiutaja, investeerija ning üks Ühendriikide asutavatest isadest (1706–1790)

"…Muhamediga on asjad selged. Ta võrgutas inimesed lubadustega lihalikest mõnudest, mille poole meie ihu püüdleb… Teda järgisid lihalikkuses kinni olevad inimesed… kelle mõistuslikud võimed olid üsnagi tagasihoidlikud."

"Keegi prohvetitest ei tunnista temast (Muhamedist). Vastupidi, ta väärastab kõik Vana ja Uue Testamendi tunnistused, tehes need enda pihta käivaks. Seda võib näha igaüks, kes uurib tema (Muhamedi) seadust. Seepärast keelaski ta oma järgijatele Uue ja Vana Testamendi lugemise, sest need kinnitavad tema valelikkust. On selge, et need, kes usuvad tema sõnu, teevad rumalasti."

"Tõepoolest, ta (prohvet Muhamed) õpetas petulugude ja valeõpetustega. Ta ei vahendanud ainustki märki, mis oleks talle antud üleloomulikul teel, mis ainsana sobivad tunnistama jumalikust inspiratsioonist… Vastupidi. Muhamed ütles, et ta saadeti oma käte jõudu näitama. Selliseid märke on küllalt ka röövlitel ja türannidel. Mis kõige olulisem – mitte keegi tarkadest, Jumala riigi asjades koolitatud meestest ei uskunud temasse. Temasse uskusid brutaalsed kõrberändurid, teadmatud kõige jumaliku õpetuse suhtes. Nende ja oma käte vägivalla abil sundis Muhamed teisi oma järgijateks hakkama."
Püha Aquino Thomas, "Paganate vastu", 1. raamat, peatükk 6, 4. lõik. Itaalia dominikaani munk ja preester. Mõjukas filosoof, teoloog, skolastik (1225–1274)

"Üle miljardi inimese usub Allahisse, tegelikult teadmata, mille eest Allah seisab või mida ta neilt õigemini nõuab. Vähemus, kes seda mõistab, jätkab moslemiks olemist, sest nad on kujundanud oma moraali ja eetika sobivaks islami õpetusele, mis ise küll moraaliga hiilata ei saa. Nad defineerivad ümber hea ja halva selle järgi, mida jutlustakse, selle asemel, et ise islami õpetust uurida."
Professor Bertrand Russell, Briti filosoof, matemaatik, loogik, ajaloolane ja ühiskonnakriitik (1872–1970)

"Moslemid on islami esimesed ohvrid. Olen korduvalt oma reiside ajal jälginud, et fanatism pärineb väikeselt grupilt ohtlikelt inimestelt, kes sunnivad teisi praktiseerima neile vastuvõetavat usku terrori abil. Vabastada moslemid nende religioonist on parim teene, mida neile võib osutada."
Joseph Ernest Renan, Prantsuse Lähis-Ida iidsete keelte ja tsivilisatsioonide ekspert (1823–1892)

"Usuline harmoonia on ihaldatav asi. Ent on vaja kahte selleks, et mäng (diskussioon) võiks alata. Kahjuks ei leia me sellist suhtumist islamiteoloogias."
Ram Swarup, hindi vabamõtleja ja kirjanik (1920–1998)

"Hävitamata (moslemite) usukoole ja minarette, keelamata metsikuid uskumusi ja ideid ei suuda me kunagi lõpetada seda inimmeelte valu. Mõistmata teist poolt ja tolereerimata vastaspoole seisukohti ei ole võimalik areneda. Need, kes otsivad tõde, jõuavad eesmärgini."
Mevlana Jalal ad-Din Rumi, Pärsia sufi, poeet ja filosoof (1207–1273)

"Islami vennaskond ei ole muu maailma jaoks. See on moslemite vennaskond moslemite jaoks. Seal on isaduse printsiip olemas vaid oma ringi jaoks. Nende osaks, kes jäävad väljapoole vennaskonda, on vaid hukkamõist, orjus ja hukk."
Dr B. R. Ambedkar, India jurist, ökonomist, poliitik ja ühiskonna reformija (1891–1956)

"Näita mulle, mida uut on Muhamed toonud, ja sa näed seal ainult kurja ja ebainimlikku nagu tema käsk levitada mõõgaga seda usku, mida ta jutlustab. Jumalat ei ole võimalik meelitada verega ja mõistuselagedalt käitumine on vastuolus Jumala loomusega. Usk sünnib hingest, mitte kehast. Kes iganes tahab kedagi juhatada usu juurde, vajab oskust selgitada ja põhjendada ilma vägivalla ja ähvardusteta… Et veenda mõistuslikku olendit, ei ole vaja tugevat kätt või mingisugustki relva või mingit muud vahendit, millega ähvardada inimese veendumusi."
Bütsantsi imperaator Manuel II Palaiologos, vestlus imperaatori ja Pärsia õpetlase vahel, 1391

"Tõepoolest, mõned unistavad ratsionaliseeritud ja taltunud tulevikuislamist. Kõike seda on juba proovitud ja ollakse haledalt läbi kukkunud. Koraan on teinud religiooni ümber käskude-keeldude ja ühiskondlike seaduste tugevad raamid. Kui see koorik lõhutakse, kaob sellest elu. Lahjendatud islam ei oleks enam üldsegi islam."
Sir William Muir, Šoti orientalist, islamiuurija, koloniaalametnik (1819–1905)

"…kaheksakümmend miljonit inimest mõrvati ja miljonid naised vägistati… see oli selliste moslemite sõjapealike nagu Ghori ja Ghazni tavaline käitumine – lasta käiku massivägistamine ja sadade tuhandete naiste orjastamine pärast seda, kui nende mehed olid tapetud. Väga suur osa tänastest Lõuna-Aasia moslemitest on sunniviisilise uskupööramise ja marodööritsevate moslemitest sissetungijate poolt toime pandud vägistamiste tulemus."
Dr Younis Shaikh, Pakistani meedik, inimõiguste aktivist ja vabamõtleja

"…muslimite poolt mõrvatud hindude arv on igati võrreldav natside hävituspoliitika tulemustega, kuigi puuduvad arvestused selle kohta, kui mitu miljonit inimest moslemid Indias tapsid. Sellised uurimused on keelatud. Sellele lisaks peame rääkima inimröövidest, deportatsioonidest haaremitesse ja orjaturgudele. Samuti poliitilisest survestamisest ja kultuurisõjast…"
Koenraad Elst, Belgia orientalist and ja indoloog

"Muslimid suudavad elada ainult kas survestava enamusena või turbulentse vähemusena."
Dr K. D. Prithipal, Alberta Ülikooli võrdleva usuteaduse professor

"Usutaganemist karistatakse islamiseaduste järgi surmaga. Islam ei ole mitte ainult usklike kogukond vaid ka ühiskonnakorraldus. Seega on usutaganemine ka riigireetmine. Igasugune opositsioon valitseva korra suhtes viib ühiskonnast väljatõukamiseni."
Bernard Lewis, Ameerika ajaloolane, orientalist, poliitiline vaatleja

"Olen pühendanud viimase kuue kuu jooksul enamuse oma ajast islami ajaloole ja seadusele ja kaldun arvama, et hindu-muslimi ühtsus on ebapraktiline ja võimatu… Ma tõepoolest usun siiralt sellise ühtsuse vajalikkusse ning usaldan islami juhte, ent Koraan ja hadith (koraaniväline pärimus) – juhid ei või sellest üle minna."
Lala Lajpat Rai, India Punjabi kirjanik ja poliitik, vabadusvõitleja (1865–1928)

"Väga oluline faktor, mis teeb hindu-islami ühtsuse võimatuks, on see, et moslemid ei tunne end patriootidena mitte ühegi maa suhtes. Küsisin otse mitmetelt moslemitelt, et kui mõni islamimaa ründab Indiat, kas nad seisavad koos hindudega nende mõlema kodumaa eest. Saadud vastustega ei võinud ma rahule jääda."
Rabindranath Tagore, Bengali poeet, Nobeli kirjanduspreemia laureaat (1861–1941)