USA president Joe Biden. Foto: bigstockphoto.com

Kolumnist Jonathon Van Maren juhib tähelepanu tõsiasjale, et president Joe Bideni administratsioon kasutab Ameerika maksumaksjate raha, et levitada maailmas radikaalset LGBT-ideoloogiat, mille hulka kuulub ka transvestismi, verepilastuse ja pedofiilia propaganda ning abielu mõiste ülemaailmne ümbermääratlemine.

Alates Valgesse Majja saabumisest on Joe Biden jätkanud sealt, kus Barack Obama töö pooleli jäi – muutes abordi ja LGBT-agenda propageerimise välismaal oma administratsiooni välispoliitika fundamentaalseks nurgakiviks.

Muidugi kätkeb see endas vikerkaarelippude lehvitamist Ameerika saatkondades, sealhulgas ka Püha Tooli saatkonnas (Vatikanis – toim.). Kabuli saatkonna töötajad piirdusid siiski vaid vikerkaarelipu pildi postitamisega Twitterisse paar kuud enne Talibani eest põgenemist. Kuid selle propageerimisstrateegia võtmeaspektiks on Ameerika maksudollarite kasutamine LGBT-rühmituste rahastamiseks üle maailma.

Veebiväljaande Washington Free Beacon kohaselt on viimane näide sellest Portugali rahvusvaheline filmifestival Queer Lisboa, mis välisministeeriumi kõneisiku sõnul sai Bideni administratsioonilt 10 000 dollarit osana nende algatusest, millega soovitakse "toetada püüdlusi LGBTQ+ ja mitmekesisuse, võrduse, kaasatuse ja ligipääsetavuse vallas".

Väljaande kohaselt sisaldas festival endas "dokumentaalfilmi "P.S. Burn This Letter Please" ("P.S. Põleta palun see kiri"), mis kajastab transvestiitide kultuuri sõjajärgses New Yorgis, filmi "Saint-Narcisse", mis käsitleb kaksikute verepilastuslikku suhet ja filmi "Minyan", milles 17-aastane juudi poiss lahkub oma vanemate juurest, et avastada New Yorgi homo skeenet ning lõpuks astub seksuaalsuhetesse täiskasvanud baarimehega."

Teisisõnu oli see festival enam-vähem nagu Oscarite gala.

Filmifestival Queer Lisboa on ainult üks mitmetest algatustest, mis on loodud selleks, et LGBT-agendat peavoolu suunata. Väljaanne Washington Free Beacon kirjutab, et agentuuride vahelise aruande kohaselt rahastas USA välisministeerium selle aasta alguses esimest soo ja seksuaalsuse raamatukogu Liibanonis, viis läbi mitmekesisuse ja kaasatuse konsultatsioone Ladina-Ameerika politseijõududes ning võõrustas transsooliste tunnustamise veebiseminari Norras. USA välisministeeriumi sõnul olid kohalikud mõnikord LGBT-propaganda suhtes tõrjuvad, leides, et see on "läänelik", "imporditud" või "vastuolus kultuuriliste või religioossete väärtustega".

Selles muidugi peitubki asja iva. Portugali USA saatkonna ametnikud sedastasid, et nendepoolne homofestivali rahastamine on osa Bideni "LGBTQI+ inimeste inimõiguste ülemaailmse edendamise memorandumi" propageerimisest.

Täpsemalt on homofestivalide ja teiste selliste ürituste rahastamine ära toodud memorandumi lõigus 3, mis sedastab, et üks Bideni rahvusvahelise strateegia haru on:

välisabi inimõiguste kaitsmiseks ja diskrimineerimise vastu võitlemiseks. Agentuurid, mis on seotud välisabi, abistamise ja arenguprogrammidega, peavad laiendama oma kestvaid pingutusi tagamaks regulaarset föderaalvalitsuse koostööd valitsustega, kodanikega, kodanikuühiskonnaga ja erasektoriga, et propageerida austust LGBTQI+ isikute inimõiguste vastu ja võidelda diskrimineerimisega. Välisabi, abistamise ja arenguprogrammidega seotud agentuurid peaksid arvestama rahastamisotsuste tegemisel föderaalvalitsuse poolt rahastatavate inimõiguste (kaasaarvatud LGBTQI+ inimeste õiguste) programmide mõjuga, nagu on asjakohane ja kooskõlas kohaldatava seadusega.

Kui te pole seda memorandumit lugenud, siis tasub seda teha. See on uskumatult radikaalne dokument, mis sisuliselt asetab USA valitsuse rahvusvaheliste LGBT-aktivistide käsutusse – ja ütleb seda otsesõnu ka välja:

Ühendriigid kuuluvad selle võitluse eesliinile – võttes sõna ja seistes vankumatult meie kõige kallimate väärtuste kaitsel. Ühendriikide poliitikaks peab olema pürgimine vägivalla ja diskrimineerimise lõpetamise poole seksuaalse orientatsiooni, sooidentiteedi või -väljenduse või sootunnuste alusel ning eeskujuga juhtimine LGBTQI+ inimeste inimõiguste edendamisel üle maailma.

See ei tähenda pelgalt tagakiusatud või ohustatud inimeste eest seismist; see tähendab abielu ümbermääratlemist üle maailma, sooideoloogia pealesurumist traditsioonilistes ühiskondades, soomuutuste ja puberteediblokaatorite propageerimist noorte puhul ning nõudmist, et traditsioonilised riigid muudaksid oma seadusi, et need oleksid kooskõlas LGBT-liikumise väärtustega.

See kätkeb endas ka kristliku seksuaalmoraali iseloomustamist vihkajaliku ja mahasurumist väärivana. Kuigi on halb avastada, et Biden kasutab USA maksudollareid filmifestivali rahastamiseks, kus kujutatakse verepilastust, transvestiite ja pedofiiliat, siis peaksite teadma, et ta teeb sellest veel palju hullemat.

Artikkel ilmus esmalt veebiväljaandes LifeSiteNews. Tõlkis Martin Vaher.