Iisraelis kehtis ränk vaipvakjtsineerimise sund ka lastele. 8-aastase Iisraeli poisi Rafael Peledi vaktsineerimine Ramat Gani linna Sheba Tel Hashomeri haiglas, 22.11.2021. Foto: Scanpix

Covidi ajal nimetati negatiivse tõhususega süste, mida Covid-19 "vastu" tehti, mingil põhjusel "vaktsiinideks". Tegemist ei ole vaktsiinidega selle sõna algses mõttes ja see mõjub hävitavalt kogu vaktsineerimise ideele.

Lewis Carrolli raamatu "Alice peeglitagusel maal" kuuendas peatükis astub üles Suurbritannia ühe ilmselt kõige tuntuma lastevärsi tegelane Humpty Dumpty:

Humpty Dumpty naeratas üleolevalt. "Loomulikult sa ei tea [mis on sünnipäevakinkide juures au] – kuni mina seda sulle ütlen. Tegelikult ma mõtlesin, et selle juures on sinu jaoks üks tore kõike põrmustav argument." "Aga "au" ei tähenda "toredat kõike põrmustavat argumenti"," vaidles Alice vastu. "Kui MINA kasutan mõnda sõna," sõnas Humpty Dumpty üpris põlastaval toonil, "tähendab see just seda, mida mina valin, et see tähendaks – ei vähem ega rohkem." "Aga küsimuseks on," küsis Alice "kas teie saate panna sõnad tähendama nii suurt hulka erinevaid asju." "Küsimuseks on ainult, milline neist on kõigi ülejäänute isand – ja see tähendab lõpuks kõike."

Vaktsiin on aine, mis immuniseerib inimese kogu eluks mingi haiguse vastu ära. Vaktsiinid on rõuge- ja lastehalvatuse vaktsiinid. Ained, mida inimestele "vaktsiinide" pähe antakse ja ei immuniseeri neid terveks eluks ära, ei ole vaktsiinid, vaid midagi muud. Kui "vaktsiinid" "lekivad", muudavad need haigusidud järjest võimekamaks, mis muudab kaasnevate probleemide hulga eksponentsiaalselt keerulisemaks ja nii edasi. 

Covidi-19 "vastu" süstitavast ainest "vaktsiini" tegemine on uuskeel ja see teeb kurja nii päris vaktsiinidele kui vaktsineerimisele üldisemalt. Kõnealuste süstide juures, täpsemalt Moderna ja Pfizer/BioNTechi valmistatud mRNA toodete puhul tuleb lisaks ära märkida, et kuigi tehnoloogia on tänase parima teaduse teadmise järele paljulubav, siis enne Covidit pole seda mitte millegi vastu tööle saadud.

Uuskeele võte, mõte ja eesmärk on uue sõnaloome kõrval vanade sõnade rüvetamine. Võetakse üks sõna, reostatakse erinevate jõledustega selle tähendus ära, millega saadakse uusvana sõna. Üheks paremaks selliseks sõnade rüvetamise näiteks on "väärtused". Kunagi tähendasid väärtused au, ausust, kõrget inimlikku moraali, julgust, vaprust ja nii edasi. Tänased "väärtused" tähendavad laste soomuutmist, igikestvat kassipulma, sündimata inimeste massimõrva, moraalset soerdlikkust ja nii edasi. Teine selline sõna on "liberaalsus", mis täna tähendab isikuvabaduste asemel pimedat progressiusku, "vabadust" "muuta" laste sugu, vihakõneseaduseid, uskmatute ühiskondlikust elust välja lülitamist ja lisaks hulka sarnaseid asju.

Uuskeele ja uusvanade sõnadega on probleem selles, et kui hävib sõnade ühene tähendus, siis pole võimalik enam millestki täpselt rääkida. Sõnadega suhtlemine muutub ainult häälitsusteks, mis võivad tähendada Urr teab mida. Tulemuseks on tavaline progressiusu eesmärk ehk kaose tekitamine. Kui suudetakse rüvetada piisavalt palju olulisi sõnu – "väärtused" on väga oluline sõna –, siis kukub tsivilisatsioon kokku, sest tsivilisatsioon algab sõnadest. 

Vaktsiinide ja süstide juurde tagasi tulles – kui suvalisi süste nimetatakse "vaktsiinideks" ja need süstid põhjustavad kogukondades juhtumisi kümnetesse protsentidesse küündiva liigsuremuse ning ohjeldamatult terviseprobleeme, siis kaotavad inimeste silmis oma väärtuse ka päris vaktsiinid. Kui selliseid süste nimetatakse teaduseks, siis kannatab kõik, millel on küljes teaduse silt ja eriti meditsiinivalkond. (Toimib taas mainitud sõnade rüvetamise süsteem.)

Probleemist mitte rääkimine teeb probleemi ainult hullemaks. Probleemi lahendamiseks on vaja sõnu ja kui sõnad ära võetakse… 

Lõpetuseks küsimus: miks ühiskond on üha rohkem katki ja miks Kaja Kallas on peaminister? See kõik algas suuresti vanasoorose Avatud Eesti Fondi asutamisega, aga konkreetsemalt võib tõenäoliselt panna näpu kohale, kus ilmselgetest sigadustest sai mingil hetkel JOKK ja mõned aastad hiljem MOKK (moraalselt on kõik korrektne). See oli hetk, kus oleks ilmselt saanud nomenklatuuri moraalse laostumise vastu veel midagi ära teha. Paraku ei olnud ühiskondlik surve piisav elik tõprakari oli juba nii sügavale süsteemi sisse kaevunud ja nii me saime koroonatürannia, sunniviisilise vaipsüstimise ja tuhanded surmad, mida ei oleks tohtinud juhtuda. 

Kui keegi arvab, et selliseid asju tänase nomenklatuuri eestvedamisel enam ei juhtu, siis valige kindlasti kõiki kartelliparteisid ja nende vääte Parempoolseid, Eesti 200 ja Rohelisi – lühidalt Ühisparteid. 

Humpty Dumpty kukkus lõpuks müüri pealt alla ja mitte ükski kuninga hobune ja mitte ükski kuninga mees ei saanud teda aidata.