Pärast ebasündsa ajakirja Playboy asutaja surma juhib TruNews tähelepanu tõsiasjale, et end ülikoolipäevil seksuaalselt puhtana hoidnud Hugh Hefnerile andis saatusliku tõuke ebamoraalsust ja perverssust õigustanud ja propageerinud dr Alfred Kinsey.

Kinsey hinnangul olid normaalsed ja seega moraalsed kõik seksuaalsed perverssused, mis inimesele iganes pähe võivad tulla.

Muuhulgas väitis Kinsey, et inimesed on seksuaalsed juba sündides.

Meetodid, kuidas Kinsey oma väite kinnituseks andmeid kogus, olid kergelt väljendudes kohutavad.

Nagu meenutab aastakümneid pornograafiatööstuse vastu võidelnud ning Playboy poolt algatatud kohtulahingus võitjaks osutunud ajaloolane dr Judith Reisman, viitas Kinsey oma uuringutes näiteks kahe kuu vanuste beebide poolt kogetud orgasmidele.

“Kuidas teadis, see mees, kas kahe kuu vanusel beebil on orgasm või ei ole?” küsis Reisman.

Reismani andmetel värbas Kinsey oma katsete jaoks laste peal ka “pesuehtsaid pedofiile.”

Osaliselt toetusid Kinsey uuringud natsi pedofiili dr Fritz von Ballusecki andmetele ja tunnistustele, kes vägistas sadu lapsi.

Hefner kuulis üliõpilasena Kinsley sõnumit ning otsustas hakata selle kuulutajaks. “Ta ütles, et “minust saab Kinsey pamfletist,”” rääkis Reisman.

TruNewsi põhjalikumat kommentaari saab kuulata siit, alates 53:53.

Loe ka Kanada kolumnisti Jonathon van Mareni artiklit Hefneri õnnetust elust, kus autor juhib muuhulgas tähelepanu sellele, kuivõrd edukalt jõudis nn elumees oma sõnumiga nn peavoolumeediasse.

Siin kirjeldab Hefneri “saavutusi” (nagu naise kehast läbisõiduhoovi tegemine) vanapapiga kümne aasta eest silmast silma kohtunud Eesti ajakirjanik Toivo Tänavsuu.