(:)kivisildnik Foto: Karol Kallas

Kui tööstus kiratseb, siis sinililled ja rukkililled õitsevad ja laulurahvas rõkkab globalismile kliimaoode ja sooneutraalseid hümne. Ajakirjanikud ei oska asjast aru saada, ei näe looduse ja planeedi totaalset võidukäiku Eesti Vabariigis, mis tendentside jätkudes on aastaks 2034 täielikult tööstusevaba. 

Luulukontroll on eriti tagurlik meediakriitika žanr, mille viljeleja ei suuda enam vaikides välja kannatada peavoolumeedia kinnisideid, sundmõtteid ja haiglaseid luuluprojekte. Meediaeetika kohustab ajakirjanikke ja muid avalikus ruumis sõna võtvaid isikuid püüdlema tõe poole. Luulud ei ole tõde.

Luul on Wikipeedia definitsiooni järgi „haiguslik (väär), veendumuslik ja kriitikale allumatu mõtlemishäire." Meditsiinilise luulu omadused on järgmised:

  1. Haiguslik (väär) – ilmselgelt tõele mittevastav. Näiteks haige räägib, et tema eksistentsi ohustab verejanuline kliimasoojendajate jõuk. 
  2. Veendumuslik – haige mitte ei avalda arvamust, vaid esitab oma mõtteid kui tõeseid fakte. Haige on veendunud, et kurjategijad kliimat soojendavad.
  3. Kriitikale allumatu – ratsionaalsed seletused ei kummuta haige veendumust.

Luulukriitika ei ole meditsiiniline instants, siin ei ravita kedagi, tasuta diagnoosi ei anta, kuid vajadusel antakse soovitus pöörduda perearsti või apteekri poole. 

A. Eestlastel õnnestus eelmisel aastal päästa 10,5 protsenti planeedist

Jälle kisa-kära, jälle nutt ja hala, piinlik võiks olla. Kus tulid mul nüüd töösturid ning terase- ja  pornomagnaadid välja. Muidugi kukub, muidugi statistika, ikka ja jälle halvem kui mullu, kehvasti, isegi väga kehvasti. Fakt, nii on, täielik mandumine, ja mis siis? Keda see huvitab?

Osundan: "Statistikaameti andmetel tootsid tööstusettevõtted 2023. aastal püsivhindades 10,5 protsenti vähem kui aasta varem. Toodang kahanes tööstuse kõigis kolmes sektoris: energeetikas 21 protsenti, töötlevas tööstuses 9,8 protsenti ning mäetööstuses 4,7 protsenti."

Tegelikult ei ole tööstus üldse tähtis. Pankade kasum tõuseb, pseudoisamaalise partei reiting ka ilmselt tõuseb ning homoabielude arv on tõusnud nullist tubli neljani ja varsti on ilmselt kuus täis, kui tublisti pingutada. Eesti Vabariik ei olegi maailmas juhtiv tööstusriik, me oleme eesrinnas e-valimiste ja rahvusvaheliste militaarsete harjutusväljakute poolest – need väljakud on suured nigu Talina linn. Vot see on tase, mürsk lendab ja süda laulab sees.

Fakt. Ei ole harjutusplatsid väiksemaks jäänud ega ole ohus ka e-valimised ning mõõdukas vene transiidiäri põksub sordiini all jõuliselt edasi. Eluliselt tähtsad funktsioonid toimivad ideaalselt, paari päeva eest oli ka soodsat elektrit, võis toas tule põlema panna ja kõik olid õnnelikud. 

Seni kuni pangandus lendab kõrges kaares, oleme me Ukrainas võitmatud. Kotkaperspektiivist tuleb asju vaadata, hävituslenduri perspektiivist, mitte tööstuskonna perspektiivist, see on väga piiratud ja vanamoeline asjast arusaamine. Progressiivne on tööstus pilbasteks kottida ja sellega päästa lisaks Ukraina demokraatidele ka suslikud ning siilid. Tööstus on planeedi vaenlane, põlisvaenlane, armutu põlisvaenlane.

Kui tööstus kiratseb, siis sinililled ja rukkililled õitsevad ja laulurahvas rõkkab globalismile kliimaoode ja sooneutraalseid hümne. Ajakirjanikud ei oska asjast aru saada, ei näe looduse ja planeedi totaalset võidukäiku Eesti Vabariigis, mis tendentside jätkudes on aastaks 2034 täielikult tööstusevaba. 

Tegelikult tuleks need kurjad ja Rootsi koolilastelt tuleviku röövivad töösturid koos vene õigeusu monomahhidega maalt välja saata. Kaevake kuskil Kubani taga emakese Maa sisse auk ja sulatage seal oma räpast alumiiniumi, mõrtsukad. Tööstur ja Putin on kurjuse tagumiku kaks kannikat, see on nii ilmeksimatus kliima dogmaatikas kirjas ja see on õige ka.

Nii peaks kirjutama lillaroosad lehed, nii näeb ette globaalne hullumeelsus, aga mida me loeme? Mingit tagurlikku, halvasti varjatud aga õelalt erkeiitlikku kahjurõõmu. Valitsus halb, tööstusel halb, seda tahate öelda, jah? Otse välja ei julge öelda, aga numbrite varjus vaikselt vinguma on kõik kõvad mehed. 

Kogu tõde tuleb otse välja öelda või tuleb jääda oma globalistlike käsulaudade ja valede juurde ja jõurata seda haiget kliima jama, nii et luu paistab. Poolikud lahendused on ajule halvad, aju läheb mädanema, ole kas hästimakstud globalistide sulane või aus eestlane, aga ära ole vinguv statistik. Ka ilma statistikata on selge, kes on reetur ja idioot.

B. Soomlased on tegelikult kohutavad piidrivaenajad ja mina armastan neid kõiki

Nüüd on kommunistlikud Skandinaavia klounid endale üllatuseks avastanud, et lihtne Soome valija ei ole ainult alkohoolik ja rassist, vaid ka põhimõttekindel ja veendunud homofoob – maakeeles piidrivaenaja. Juba homme heiskan vanniotoas sinivalge ristilipu, sest mujal pole eriti ruumi. 

Asi siis selles, et põhjanaabritel on presidendivalimised ja pooled finaali jõudnutest on pesuehtsad pederastid. Ja lihtne Soome valija hakkab kohe vaenama ja valima siis mittepederastist kandidaadi poolt ja ütleb ka välja, et valib hetero just selle pärast, et see teine elab mingi katkutud karvadega mehikesega kokku. Ei taha sellist presidenti. "Selgus, et Alexander Stubbi pooldajatest 40% jaoks oli otsustava tähtsusega asjaolu, et Pekka Haavisto abikaasa on temaga samast soost."

Kohalikele kommunistidele on see täielik vaimne vapustus ja neuroloogiline kollaps. Kuidas siis nii, oli ju meil üks õige eemaletõukav lesbiperes kasvanud poemüüjast peaminister, jama oli temaga kogu aeg ja mõndagi piinlikku tuli ette, aga et pederasti ei taheta presidendiks, no see on ikka ennekuulmatu.

Mina muidugi ei näe probleemi, põhjamaad hakkavad vasakdementsusest vaikselt välja tulema, murjaninuhtlus ja lastekohitsemine on läinud üle igasuguse piiri ja nii on samasse üleilmsesse menüüsse kuuluv homoseksualism langenud ebasoosingusse. Mõistusevastased ja loodusseadustega tüli norivad süsteemid ei saagi kaua kesta, head aega nordikkommunism.

Kindlasti on kommunistide meeleheide ja psühhoos raskekujulised ja põhjanaabrit tuleb kiiresti psühhofarmakonidega varustada, olukord on ikka sama kriitiline kui idarinde kokkuvarisevates lõikudes Tunguska all. Meil ju paljud ei jõua enam ravimeid osta, saadame need siis humanitaarabina polaarjoone suunas, muidu lähevad raisku.

Lohutuseks ravimatus psühhoosis Soome kommunistidele soovitan ma neil Läti Vabariigist homoseksuaalset varjupaika paluda, Läti president tuleb kindlasti vastu ja on igati hoolitsev ja hea. Ja isegi kui ei ole ravi ja meditsiin on jõuetu, leiab ikkagi Siguldast abi või Valmierast. Lootusetuid olukordi Ida-Euroopa lähistel ei ole. Kui ei saa terveks, siis saab vähemalt haigushoo kontrolli alla.

INVAKATEGOORIA: Eesti suusataja jõudis juunioride MM-il 30 hulka, pidupäev Andorra leeris

"Eesti murdmaasuusataja Ralf Kivil teenis Planicas alanud juunioride ja U-23 vanuseklassi MM-il meesjuunioride vabatehnikasprindis 28. koha. Kivil oli kvalifikatsioonis paremuselt 19. ja pääses ainsa eestlasena 30 parema hulka."

See läks küll hästi, olen olnud eluga väga rahul ka siis, kui täiskasvanud eesti suusatajad jõuavad 66 hulka ja isegi siis kui ei jõua 66 hulka, aga ikkagi ei jää dopinguga vahele. Võimas. Selleks tuleb teha palju tööd, investeerida üüratuid summasid ja arendada kõige suuremaid talent 24/8,5. 

Ja mitte ainult laulurahvas ei ole õnnejunnis, ka Andorra on täielikult sillas – seda võib juba nimetada läbimurdeks. Kui nüüd veel mõni sõda ka õnnestuks võita, siis oleks kohe päris hea. On tore, kui vahel juhtub midagi, mis aitab meid kõiki eesti identiteediga edasi ja mõjub pingul närvidele otse kui Riia balsam. Ole meheks, Ralf, tubli töö.