(:)kivisildnik Foto: Karol Kallas

Meil on muusikud, räpparid ja interpreedid, kes edendavad süstiasjandust aga ei saa laenu. Seevastu õpetajad, kes õpetavad vastutustundetult vabadussõda ja Koidula putinistlikke värsse saavad lambist raha. Kus on siin õigus ja liitlase luureaparaat? Tuleb kohe ja otsustavalt sekkuda.

Luulukontroll on eriti tagurlik meediakriitika žanr, mille viljeleja ei suuda enam vaikides välja kannatada peavoolumeedia kinnisideid, sundmõtteid ja haiglaseid luuluprojekte. Meediaeetika kohustab ajakirjanikke ja muid avalikus ruumis sõna võtvaid isikuid püüdlema tõe poole. Luulud ei ole tõde.

Luul on Wikipeedia definitsiooni järgi „haiguslik (väär), veendumuslik ja kriitikale allumatu mõtlemishäire." Meditsiinilise luulu omadused on järgmised:

  1. Haiguslik (väär) – ilmselgelt tõele mittevastav. Näiteks haige räägib, et tema eksistentsi ohustab verejanuline kliimasoojendajate jõuk. 
  2. Veendumuslik – haige mitte ei avalda arvamust, vaid esitab oma mõtteid kui tõeseid fakte. Haige on veendunud, et kurjategijad kliimat soojendavad.
  3. Kriitikale allumatu – ratsionaalsed seletused ei kummuta haige veendumust.

Luulukriitika ei ole meditsiiniline instants, siin ei ravita kedagi, tasuta diagnoosi ei anta, kuid vajadusel antakse soovitus pöörduda perearsti või apteekri poole. 

A. Sõda kui sõjasaladus ja vaimse tervise probleem

Viimasel ajal on mitmed kõrged valitsustegelased ähvardanud oma rahvast sõjaga, seda on juhtunud Saksamaal, Huhtistanis ja kahetsusväärsel kombel ka Rootsis. Saksamaa kokkuvariseva majanduse tingimustes vaevalt et midagi enam halvemaks minna saab, rootslased aga lähevad sõna otseses mõttes hulluks ja selle kohta on meil usaldusväärseid andmeid.

Ei saagi aru, mida nad seal sotside islamikuningriigis halavad, me oleme juba ammu sõjas, seda kinnitavad kõrge tasemega korruptandid ja demagoogid pea iga päev. Ja kas me kurdame, otse vastupidi, me oleme paremini kaitstud kui kunagi varem ja üldse läheb hästi, maksud vähenevad ja naudingud globalistlikust asjakorrraldusest muutuvad aina rafineeritumaks.

Abiellu kasvõi Arnold Schwarzeneggeri või Rooma paavstiga, valik on sinu. Sellist õnne poleks meie pärisorjadest vabadussõdalased ka kõige julgemates uneneägudes ette kujutanud. Eestis on nii hea elada, et enam paremaks minna ei saagi, sellepärast oleks mõistlik kõik pingutused ja investeeringud tulevikku lõpetada, sõjast piisab täielikult.

Valitsus on küll ebapopulaarne, kuid see on pigem vähese sõja viga, meie siin õilmitseme, selline on iga režiimile ustava kodaniku ja ajakirjaniku seisukoht. Selgitan pikemalt sellepärast, et rootslased, eriti nooremad, ei saa mitte millestki aru: ""Paljud on seda juba enne mind öelnud, kuid lubage mul teha seda ametlikult, otsekoheselt ja alasti selgusega: sõda võib Rootsi tulla," hoiatas Bohlin."

Bohlin näib olevat rootsi hõimude sõjapealik või midagi sarnast. Normaalne jutt, muidugi võib tulla, selleks ju NATOga liitutigi, et hea sõda mööda ei läheks, et oleks nii põhjus, kui ka ettekääne ja kasum otsestele kasusaajatele.  

Aga jah, Rootsi alamad, eriti nooremad, kes peaks olema eriti sõjakad, kui arvestada põhjanaabri aktiivset gängitegevust ja kõrget pommitamissagedust, on osutunud vaimselt väga nõrgaks, ütleme otse välja putinistideks: "Rootsi organisatsioon Bris, mis tegeleb laste õigustega ning peab laste ja noorte telefoni usaldusliini, teatas, et hakkas saama kõnesid, milles lapsed räägivad oma sõjahirmust."

Kuidas siis nii? Noored, kelle koht on rindel, vedelevad kuskil Hiina kommunistlikus tiktokis ja kardavad võitu ja sõjasaaki. Mida siin karta on, Putinil pole ei tanke, rakette, trussikuid ega kalosse, sellise notib hokikepiga maha nagu kanapoja. Me peame Rootsile appi saatma oma nõunikud, ajakirjanikud-tarod ja rahakogujad-lehtmed.

Küsimus on ilmselgelt rahas, Rootsi noortel on liiga palju taskuraha, kui nad selle idarinde võitlejatele annetaksid, poleks neil enam midagi kaotada ja haihtuksid ka irratsionaalsed hirmud. Kutsun Rootsi noori üles surema kuninga ja demokraatia eest, ühinema gängidega, et sõda harjutada ning saada vajalikke kogemusi ning üle psühholoogilisest probleemist ning annetama raha Eesti Kirjanike Liidule, sest me demokratiseerime Valgevenet.

Tiktok tuleb Rootsis keelata, lapsed tuleb sundida lugema ERR-i ja Delfi tõlkelugusid, neid tuleb ka koolis õpetama hakata või muidu ei saa ei massiimmigratsiooni, homoseksualismi ega sugu vahetada. Sõjaveterane premeeritakse tiktoki tuusikuga ja neile antakse mõõdukas kanepimüügi litsents. Ja ongi korras sellega.

Ei maksa iga tühiasja pärast lolliks minna, kui ei oska olla, siis küsi targematelt. Rootsi mark on nüüd ikka täitsa maas. Lollid peast, no ei saa aru, et sõda on lihtne ja ilus nagu idatransiit või kangelassurm.

B. Eesti pank pakub õpetajatele mingi arusaamatuse tõttu soodustingimustel nn kodulaenu

Tegemist on järjekordse piinliku arusaamatusega, see on see, kui panka on aastaid juhtinud metsavendlust õilistav ajaloohuviline agitaator ja paremäärmuslik intellektuaal. Mis järgmiseks? Kas eriti soodne tunnelilaen Hamasi võitlejatele? Või tagastamatu sõjalaen idatransiidi reanimeerimiseks? 

Me peame siin vaatama laiemat ja vanasooroslikumat pilti. Toetused lasterikastele peredele olid põhiseaduse vastased, ebaõiglased ja täiesti kasutud, seega nad lõpetati ära ja see meeldis kõigile väga, mingeid mässe ei alanud, tänavarahutustest rääkimata. Siin aga oli tegemist kodanike isiklike lastega, kes tõesti on väga raskeks koormaks.

Õpetajatel on aga võõrad lapsed, pealegi makstakse õpetajatele laste kantseldamise eest rämedat pappi. Juba see on kisendav ülekohus. Kui armastad lapsi, siis tee seda oma raha eest, pervo. Nii lihtne see ongi. Lapsed on planeedi vähkkasvaja, lapsed on koorem kliimale ja immigrantidele, kui poleks lapsi, saaks kogu papi eest mürske osta ja olekski korras.

Õpetajate võrdne kohtlemine oleks see, kui neid koheldaks nagu kommunistidest kirjanikke, kirjutad projekti, ehk saad raha, palgal on ainult tosin kõige alandlikumat ja globalistlikumat, teised siis pingutavad rohkem. Võiks olla õpetajapalga pilootprojekt nagu on kirjanikepalga pilootprojekt.

Piloot tähendab seda, et palgal on mõni üksik homoseksuaal või immigrant ehk feminist ja teised töötavad vaimustusest ja sellest teadmisest, et valitsusel on rindel rohkem raha vaja. Valgevene tuleb demokratiseerida, selle nimel pole ükski ohver liiga raske. Kuidas saab üldse täis kõhuga lapsi õpetada, võimatu!?

Miks ei anta sooduslaenu homoperedele, sõdurileskedele, mõõdukatele islamistidele ja kliimatranvestiitidele? Mis on siis tähtsam, kas kliima või õpetajad, kes toodavad kirjaoskamatust. Kirjaoskamatus on küll globalismi huvides, aga see tekib iseenesest ka ilma õpetajateta, eriti just ilma õpetajateta.

Teleri vaatamiseks ja tiktokkimiseks piisab minimaalsest kirjaoskusest, mille omandab kodanik reklaame vaadates ja kuulates. Kirjaoskamatutele tuleb anda riigi poolt juhtkoerad nagu pimedatele, võib anda ka hobuse. Milleks koonerdada? Kirjaoskamatud vajavad rohkem abi kui õpetajad. Fakt.

Hulluks ajab, meil on muusikud, räpparid ja interpreedid, kes edendavad süstiasjandust aga ei saa laenu. Seevastu õpetajad, kes õpetavad vastutustundetult vabadussõda ja Koidula putinistlikke värsse saavad lambist raha. Kus on siin õigus ja liitlase luureaparaat? Tuleb kohe ja otsustavalt sekkuda.

Meie siin stratkommis ei jõua ka kõike kohe ära korraldada, mõne rahvuskultuuri kantsi võiksid kodanikud ise kodanikuallumatuse korras ja ustavusest globalistlikule ideele maha põletada, ma ei kutsu millelegi üles. Ma nendin tõsiasju, esiteks õilis BLM ja teiseks Rootsi Kuningriik, meile eeskujuks olevas Põhjalas põletatakse ehk 400 kooli aastas, 1 kool päevas ei peaks olema ülejõukäiv ka kõige heledamale feministile.

Kui meil õpetataks koolis BLMi ja lõket tegema, siis tõuseks ka õpetajate teadlikkus ning nad loobuksid päevapealt nii tunnitasust kui klassijuhataja hõlptulust ning annetaksid oma korteri ühiskonna kõige nõrgemale osale, ise mõistagi rõõmuga intresse ja põhiosa edasi makstes. Ja üldse, kui õpetaja on heteroseksuaal ja eestlane, kuidas ta saab lastele eeskujuks olla? Võimatu! Demokraatia ja inimõigus on meil ikka lapsekingades. 

Ma ei tea, kas pangad põlevad, aga las teadus selgitab selle kiiremas korras välja.

INVAKATEGOORIA: Politsei elektriauto sõiduulatus vähenes suurte külmadega poole võrra

Kurb lugu iseenesest, samas ikkagi suur samm defund da poliis poliitika suunas. Kui ei saa teha nii, et politsei üldse raha ei saa, siis tuleb talle olemasoleva raha eest osta e-autosid, taaskasutatud kummist tallaga saapaid ja nuiasid ning Iisraeli veekahureid.

Mina olen muidugi vanast harjumusest seaduskuulekas inime ja politsei on mulle kuidagi sümpaatne. Ma olen muidugi igand ja üleilmset kliimarevolutsiooni nii teha ei saa, aga ikkagi. Samas elu läheb edasi ja ajal on uue aja nõuded ja liitlassuhted kohustavad õigeid väärtusi kandma. Muidu ehk ei tulegi sõda või läheb see meist kuidagi mööda.

Kui juba elektriautod on ostetud, ja pole esimene hange, ka eelmised on läind pekki, siis on see kellelegi ja millekski vajalik. Mina näen siin eelkõige invaliididest kurjategijate võrdset kohtlemist. Oletame et sa röövid panka ja põgenedes takerdud ratastooliga lumehange, mida kliimakeemise tingimustes ei tohiks üldse olemas olla ja kogu hea plaan on samahästi kui kuivkäimlas.

Politsei püüaks su kinni ning terved ja tugevad kaaskurjategijad pääseksid. See ei ole õiglane. Nüüd aga jääb ka politsei lumehange ja pääsevad kõik, see on demokraatia ja vähemuste kaasamine ja hea asi igati. Elektriga politseiauto ei ole küll ehk kiire ega ka liikuv, aga ta on see-eest õiglane ja see ongi tänapäeval põhiline.

Seni kuni me pole veel jõudnud politsei rahalt maha võtmise poliitikani – defund da poliis, kehtib meil peaaegu sama hea slogan: e-fund da poliis. Ei saa kurta.