Õpetajate meeleavaldus Toompeal. Foto: Varro Vooglaid

Õpetajate streik on meie kõigi streik, me oleme sõjas globalistliku ja inimvaenuliku e-häälte ja kaporatuuri taustaga valitsuse vastu. Kõik ei olegi päris lambad, seda on hea teada ja lõbus vaadata. Mind huvitab loomeliitude seisukoht vastuhaku küsimuses, kas see on putinism, idarinde saboteerimine või kliimakahjurite kliimaministeeriumi vastane õõnestustegevus? Võtke seisukoht, armetud stalinistid.

Luulukontroll on eriti tagurlik meediakriitika žanr, mille viljeleja ei suuda enam vaikides välja kannatada peavoolumeedia kinnisideid, sundmõtteid ja haiglaseid luuluprojekte. Meediaeetika kohustab ajakirjanikke ja muid avalikus ruumis sõna võtvaid isikuid püüdlema tõe poole. Luulud ei ole tõde.

Luul on Wikipeedia definitsiooni järgi „haiguslik (väär), veendumuslik ja kriitikale allumatu mõtlemishäire." Meditsiinilise luulu omadused on järgmised:

  1. Haiguslik (väär) – ilmselgelt tõele mittevastav. Näiteks haige räägib, et tema eksistentsi ohustab verejanuline kliimasoojendajate jõuk. 
  2. Veendumuslik – haige mitte ei avalda arvamust, vaid esitab oma mõtteid kui tõeseid fakte. Haige on veendunud, et kurjategijad kliimat soojendavad.
  3. Kriitikale allumatu – ratsionaalsed seletused ei kummuta haige veendumust.

Luulukriitika ei ole meditsiiniline instants, siin ei ravita kedagi, tasuta diagnoosi ei anta, kuid vajadusel antakse soovitus pöörduda perearsti või apteekri poole. 

A. Voltri: aina rohkem tuleb signaale, et peame kauem streikima

Õpetajate streik on meie kõigi streik, me oleme sõjas globalistliku ja inimvaenuliku e-häälte ja kaporatuuri taustaga valitsuse vastu. Kõik ei olegi päris lambad, seda on hea teada ja lõbus vaadata. Mind huvitab loomeliitude seisukoht vastuhaku küsimuses, kas see on putinism, idarinde saboteerimine või kliimakahjurite kliimaministeeriumi vastane õõnestustegevus? Võtke seisukoht, armetud stalinistid.

Oh Euroopa ääremaa, paljukannatanud ja kohitsemisele määratud koloonia, veel ei ole kadunud su mehemeel, seda meelt kannavad naisõpetajad – au neile. Eelkõige näen ma õpetajate streigis vaimse selginemise märke, luulusüsteem on kokku kukkumas, õpetajad õpetavad laiu masse nägema masendavat tegelikkust. Häda ja viletsust ja nõmedust. See on hea, veel on lootust.

Ega ei saa ka inisemata jätta, kuigi pedagoogilised arengud on igati põhiseaduslikud ja positiivsed, teeb veidi murelikuks, et meie haritlasi ärgitab mässama teisejärguline majandusküsimus, põhjuseks on ainult raha. See piinlik närutamine ja vaesus tuleb valitsuse väärastunud maailmavaatest: sõjakultusest, vaipsüstimisest ja kliimaluuludest.

Kui ei nähta põhjust, on siiski hea, et nähakse tagajärge, ka sümptomaatiline ravi on ravi. Kiita tuleb ka seda, et õpetajad on otseses kontaktis lastega ja avaldavad neile teatavat mõju, nii võib mässumeel nakatada ka noorsugu ja see saab olema lõbus. Mis rahvas see on, kelle lapsed peavad koolist õpetajatädidelt mässu ja ülestõusu ideid ammutama. Mida tehakse eestlaste kodudes?

Ülestõusnute juht annab teada: "Kolmveerand õpetajatest streigib, kui jätta välja Ida-Virumaa. Seal on eesti keeles õpetajatel juba 1,5-kordne palk ja venekeelsed õpetajad kardavad rohkem oma töö pärast."

Ida-Viru õpetajatest on muidugi väga lihtsameelne raha mitte juurde küsida, see et lojustevalitsus sulle natuke rohkem maksab, ei tähenda seda, et raha ei võiks rohkem olla. Peab rohkem olema, liituge vastupanuliikumisega ja liisige endale mersu jeep. Valitsusel on pappi sitaks, pigistage seda alatut bandet, raha saab.

Kutsun üles kõiki represseeritud, näljutatud ja alandatud kodanikke streikima, isegi siis kui nad on töötud. Me oleme üks rahvas, meil on üks vaenlane ja üks eesmärk – euroopalik heaolu. Kui on euroopa liit, homoabielu ja totaalne sõda, siis olgu ka euroopa mõõtu palgad või käige kus see ja teine.

Töötuid on meil minu teada kordades rohkem kui õpetajaid, abiraha on vaesekestel lihtsalt kohutav ja teha pole niikuinii midagi. Streikige, uhked ja vabad töötud, kindlasti maksab üritada. Nüüd tulen ma siia, igati tervemõistuslike arengute epitsentrisse taas oma vaeste partei jutuga – me vajame vaeste parteid, sest vaesus on kõikehõlmav ja ka lihtsalt arusaadav. Vaeste partei võidab kindlalt kõik valimised. Milline terve mõte!

Meid peavad Euroopas esindama vaesed, mitte mingid kontoriametnikest põhulõuad, kes söövad võiküpsiseid.

B. Teaduselt raha ära võtta, teadlaste vara konfiskeerida jne

Teadlased on endale korralikult tulist süsi pealaele kuhjanud. Pekk hakkab vaikselt sulama, pealuu põlema. Mida ilus vaadata on, edendage veel süstlateadust, kliimateadust, kureperspektiivist nähtud muistse vabadusvõitluse ajalugu, soosolki ja dialektilist materialismi. Need on ju reeturteadlased, kes vallandavad ja tühistavad ausaid teadlasi, kes kirjutavad kliimaraamatuid ja üritavad uurida eestlaste sündimust.

Satanistide impeeriumi vaimseks sulaseks alandunud teadus on häbiks inimkonnale, vaimuhaiguseks massidele ja raskeks koormaks eesti brutomaksjale. Pole meil sellist propaganda ja luulupõhist teadust vaja. Rahalt maha ja miks mitte ka maalt välja saata – on tehtud palju mustust ja kurja, kunagi peab tulema tasumise tund.

Uued ja vanad punaprofessorid on ühe istmiku kaks verist koeranaela. Isegi kõige naeruväärsema majandusveidriku suust võib vahel tulla puhast kulda, osundan: "Haridus- ja teadusminister Kristina Kallase sõnul tegi rahandusminister Mart Võrklaev ettepaneku võtta teaduselt raha vähemaks ja anda see õpetajate palgatõusuks."

Võrklaev on vale, Kallas on vale, kogu see neomarksistide palagan on otsatu valede paraad, aga mõte liberaalset libateadust kottida on õige. See on hea, et üks haige ja võõrvõimu maale toov süsteem enda teoreetilisi aluseid õõnestab. Kes on nad ilma teaduseta? Lihtsalt kamp valelikke vargaid, keda toetavad täis hüsteerilist vaimustust Vilja Kiisler ja mingi ropu suuga räppar. Pole nagu eriti kõva vaimne kapital.

Teadus on oma töö teinud, e-valimismasin on valmis ehitatud, teadus võib nüüd minna jalga puhkama. Nii on. Kahjuks on elektriga halvasti, kliimapööre on kõik süsteemid pekki keeranud ja kui enam molekule ei ole, tuleb pöörduda tagasi pabervalimiste juurde ja siis on tuuga. Progress peatub ainsa hetkega. 

Loodame, et see teaduse nülgimise igati mõistlik ja kasulik projekt ära tehakse. Lisaks võiks muidugi ka kultuurilt matti võtta, seda jampslikku mõuramist pole ju ka enam vaja, kui tekib pakiline kultuurivajadus, saab Poolast tsirkuse kohale tellida ja laadaplatsile püsti panna. Oh seda rõõmu siis.

Head mõtted, nutikad plaanid valitsusel, kiidan, vähem teadust hea, vähem lollust veel parem. Teadus on teinud meie maailma nägemisele ja kognitiivsetele võimetele karuteene, hea kui ta nüüd minema pühitakse. Siit see vaimne tervis tuleb ja kui pole enam kohustuslikke teadusvalesid, ehk saab ka ühiskonna toimima kuidagi. Kui muud ei saa, ehk siis natuke elektrit või makarone.

C. Hale koomik sai nii, et suled sahisevad

No näed, mitte ainult valitsus ei võta palgalt maha jäägitult ustavaid teadlasekonni, ka laiad massid on selga keeramas oma palavalt armastud lemmikutele. Keegi Niinemets on sattunud terava tvitteritule alla, sest otsustas valitsuse poliitikat toetada ja õpetajate streigi üle talle omast hambutut ja vaimuvaest nalja visata.

Valitsusele ustav lambakari ruigas ja kiunus mõnust, aga sotsiaalmeedias läks lahti korralikuks kõrvade rullimiseks. Ma muidugi ei saa üldse aru, miks ja kuidas on võimalik Niinemetsa ja muud sellist vaadata? Ei kujuta ette, isegi va Kaja Kallas on parem meelelahutus, aga see selleks. 

Tore on see, et valitsus on nii ebapopulaarne, et iga kloun, kes türanniat lihtsameelselt ja mõõduka tasu eest toetama asub, saab alajäsemega allapoole vööd. Ja veel ja veel ja veel. On ilus päev, mulle eriti ebameeldivat artisti tabas laiade masside raev. 

Jälle üks vaimse selginemise märkidest. Kuhu me nii välja jõuame? Kes teab, ka Eesti vabariik ei ole võimatu. 

INVAKATEGOORIA: Näitleja Alec Baldwinile esitati uuesti tapmissüüdistus

See lugu on nüüd nii ja naa. Kord esitatakse süüdistus, siis võetakse tagasi ja esitatakse muudkui uuesti. No tehti vesternit, no tulistati, no paar inimest sai pihta ka ja keegi suri. Kahetsusväärne. Kiita siin midagi ei ole.

Samas on vesternid ikkagi täiesti vaadatavad filmid, kui just kaks lehmakarjust ei otsusta abieluranda tüürida. Vestern on ikka kindel kvaliteet, siiamaani, ütleme suht kindel muu solgiga võrreldes, soovitan. 

Brandon Lee mõrvati ka võtteplatsil, aga kas The Crow 1994 on siis paha film, ei ole, väga hea on. Klassika. Kui keegi on vaja ilmtingimata maha lasta, siis tehtagu seda pigem filmivõtetel kui kusagil mujal. 

See on parim lahendus mida on võimalik ette kujutada, filmiasjanduses on kindlustused, meedia tähelepänu, advokaadid ja kõik muu mis teha annab. Nii on kõigile parem. Selline on minu kui vana kooli patsifisti kindel veendumus.