Objektiivi uudiste- ja arvamustoimetaja Markus Järvi kutsub kõiki häid lugejaid andma meie portaali toetuseks oma panus. Seda tehes saab Objektiivist meie kõigi ühine pürgimus mitmekesisema meediapildi ja ausama ajakirjanduse poole. 

Objektiiv on rajatud veendumusele, et meil on lootust. Kuigi tänapäeval on püsiväärtused pideva löögi all, oleme meie kindlad, et kõik see on ainult ajutine.

Meie ülesandeks on anda keset mõistusepimenduse, massimanipulatsioonide ja valede ajastut tunnistust tervest mõistusest ja kodanikujulgusest. On vaid aja küsimus, mil voorused nagu ausus, mehisus, naiselikkus, perekonnakesksus, sirgeselgne kodanikuhoiak ja oma maa ning selle kultuuri patriootlik armastamine tõusevad taas au sisse. Need on vaja vaid üles äratada ja taas lõkkele puhuda.

Objektiiv on loodud selleks, et anda tuld meie ajastu valede pihta, ent ka selleks, et äratada inimestes igatsus õiglasema ja tõesema ühiskonna järele.

Objektiivi kampaania vabebanner2

Avasime portaali möödunud aasta 19. oktoobril. Sellest ajast on seda külastatud rohkem kui 675 000 korda enam kui veerandi miljoni kasutaja poolt.

Keskmiselt on portaali külastatud päevas 3700 korda.

Argipäeviti on tavaline, et portaali külastatakse 3000–7000 korral ning nii mõnigi kord on päevane külastuste arv jäänud vahemikku 10 000 kuni 12 000.

Seda kõike oleme suutnud saavutada põhimõtteliselt kolme toimetuse liikmega ja loomulikult meie heade kaasautorite abiga esimese poole tegutsemisaasta jooksul. Senised saavutused meid siiski ei rahulda.

Me peame laienema, et pakkuda vasakliberaalsele meediale tõelist konkurentsi. Seda suudame teha vaid uusi toimetuse liikmeid juurde palgates ja portaali sisuliselt ja tehniliselt edasi arendades. Selleks aga on meil vaja rahalisi vahendeid.

Objektiiv saab laieneda vaid teie helde annetuse toel. Nii ei ole me enam pelgalt "meie meedia" vaid meie ja teie ühine pürgimus ausama ajakirjanduse poole.

Aidake meil külvata lootust ja toetage meid annetusega. Meie suurtoetajate abiga muutub nüüd iga teie annetus kahekordseks!