Oleme portaali Objektiiv ellu kutsunud selleks, et meie kallil Maarjamaal pidada vaimset vabadusvõitlust tsivilisatsiooni keskseid väärtusi lagastavate ja elementaarseid tõdesid kirsadega maha tallavate revolutsiooniliste jõudude vastu, tõdeb Markus Järvi ja selgitab, miks on meie portaali annetuskampaanias osalemine nii oluline. 

Me elame murrangulisel ajastul. Kunagi varem pole inimese teadvuse, hoiakute ja põhimõtete vastu olnud suunatud jõulisemalt jahvatavat manipulatsiooniveskit kui tänapäeva meediamaailm.

Filmitööstuse, päev-päevalt haiglasemaks muutuva popkultuuri ja pahemliberaalset propagandat levitava vanameedia eesmärgiks on teha meist globaalse süsteemi ajupestud mutrikesed, kes ei küsi üleliigseid küsimusi ega mõtle keelatud mõtteid.

Ent kunagi varem pole ka alternatiivsele ja vasturevolutsioonilisele meediale määratud olulisemat rolli kui nüüd: selleks on sihikindel võitlus vaimu tömbistava massimeedia vastu esiteks lagundades seal levinud valesid ja teiseks pakkudes selle asemele ülesehitavat materjali.

Objektiivi oleme ellu kutsutud selleks, et siin, meie kallil Maarjamaal, pidada tsivilisatsiooni kesksete ja eest võitlust, mis on haaranud laiemalt kogu lääne kultuuriruumi. Väärtused ja voorused nagu perekond, terve sooline identiteet, isamaa, kodanikuväärikus, ausus, sirgeselgsus, julgus, puhas loodus ja terve elukeskkond on pidevalt löögi all.

Patriootidena neid väärtusi kaitstes peame me vaimset vabadusvõitlust globalistlike jõudude vastu.

Objektiiv on tegutsenud vaid poolteist aastat, aga meil on tänaseks läinud väga hästi. Aasta tagasi palusime Teie ja teiste lugejate toetust toimetuse koosseisu laiendamiseks ja videostuudio rajamiseks. Me saime teie toetuse ja pidasime oma lubadustest kinni: sügisest asus tööle uudistetoimetaja ja paar kuud tagasi valmis ka meie videostuudio.

Objektiiv teeb alles esimesi samme ja kvaliteetse töö käimas hoidmiseks ning edasiseks laienemiseks on vaja pidevalt rahalisi vahendeid. Kuigi viimasel ajal on Objektiivi külastatud alatiselt üle 100 000 inimese kuus, on annetajaid nende seas siiski vaid väike osa.

Nüüd on aga taas suurepärane võimalus anda kõigil meie lugejail Objektiivi tööle jõuline arengusüst! Nimelt on mõned suurtoetajad lubanud Objektiivile suisa 40 000 eurot, kuid nagu eelmiselgi aastal, vaid eeldusel, et saame sama raha kokku ka oma toetajatelt. Aasta tagasi õnnestus meil annetustest kokku saada vajalik summa ja suurtoetajad annetasid hea meelega oma lubatud osa, kuna nägid, et oleme enda poolt teinud kõik lubatu.

Olen täiesti kindel, et teie abiga, head lugejad, õnnestub sama ka nüüd. Niisiis, iga teie poolt annetatud euro on taas kahekordse väärtusega. Meie siin Objektiivi toimetuses oleme valmis oma näo ja nimega võitlema tõe, hüve ja ilu nimel ning meie kalli Eestimaa säilimise nimel, kui teie meid toetate.

Seega, head lugejad, ärge viivitage, vaid tehke oma võimalikult helde annetus Objektiivi töö jätkamiseks ja kasvamiseks juba täna! Suur tänu!