Jõujumbud soovivad väikestele lastele rõõmsat homokuud! Foto: Cartoon Network

Ülemaailmselt miljonite laste poolt vaadatav multikakanal Cartoon Network tähistab "homokuud" ning propageerib homoseksuaalsust ka oma multikates, vahendab LifeSiteNews.

Multikakanal Cartoon Network, mis levib 19 keeles 142 miljoni majapidamiseni 70 riigis, väljendas Twitteris solidaarsust juunis tähistatava "homokuuga", mil tuhanded homoaktivistid ning homokogukonna liikmed korraldavad ülemaailmselt LGBTQ-elustiili propageerivaid paraade ja üritusi:

"Me tahame soovida kõigile RÕÕMSAT UHKUSEKUUD (homokuud – toim.) ning julgustada meie LGBTQ+ fänne olema uhked kogu aasta!"

Säutsule lisatud pildil soovivad rõõmsat homokuud ka laste lemmikud Jõujumbud (Powerpuff Girls).

Cartoon Network on ka varasemalt lastele homosuhteid tutvustanud

See ei ole aga esimene kord, mil Cartoon Network üritab oma noorte vaatajate jaoks homosuhteid normaliseerida. Näiteks näidati mullu multikas "Seikluseaeg" (Adventure Time) omavahel suudlemas kahte naissoost tegelast Printsess Mullinätsu (Princess Bubblegum) ja vampiiride kuningannat Marceline'i.

Cartoon Network näitab lastele lesbiliste multikategelaste lembehetke. Foto: Cartoon Network

Samuti palus eelmisel aastal Cartoon Networki multikas "Steveni universum" (Steven Universe) naistegelane Rubiin (Ruby) oma lesbilise armastatu Safiiri (Sapphire) kätt.

Õnnestunud abieluettepanek kulmineerus multika järgmises osas aga juba "homopulmaga", mis kujutas endast esimest (aga mitte viimast) samasooliste "laulatust" peavoolu lastemultikas.

Steveni universumi looja Rebecca Sugari sõnul põhinevad selles käsitletavad LGBT-teemad suuresti tema enda kogemusel biseksuaalse naisena. Seetõttu lõi ta ka sarja naistegelased "mittebinaarsetena", et enda seksuaalset identiteeti nende kaudu väljendada.

Toimetas Martin Vaher

Pariisi Disneyland korraldab lastekaitsepäeval lastele homoparaadi