USA president Barack Obama teeb väsimatult tööd perverssuse edendamiseks selle erinevates vormides.

USA president Barack Obama administratsiooni värske ettekirjutuse kohaselt tuleb riigiraha saavatel naiste varjupaikadel avada uksed meestele, kes väidavad end olevat vahetanud sugu.

Ettekirjutuse esialgne kavand sisaldas klauslit, mis võimaldanuks varjupaikadel keelduda bioloogilisi mehi vastu võtmast, kui nood oleksid nende hinnangul kujutanud endast ohtu naiste “tervisele ja turvalisusele.”

Nagu vahendab LifeSiteNews, on lõppversioonis selline keeldumise võimalus täielikult välistatud.

Nõue rakendub ka riiklikult rahastatud religioossetel alustel tegutsevatele varjupaikadele ja kodutute majutusele.

Organisatsiooni American Values president Gary Bauer on antud reegli kontekstis süüdistanud “Obama bürokraate … naiste asetamises olukorda, kus esineb väärkohtlemise ja veel hullema oht meeste poolt, kes väidavad end olevat naised.”

Family Research Councili vanemteadur Peter Sprigg lisas, et niigi “haavatavad naised ja lapsed, keda on juba füüsiliselt või seksuaalselt väärkoheldud,” võivad osutuda uute rünnakute ohvriks.

Näitena sellest, mis juhtuda võib, ahistas ühes Toronto naiste varjupaigas arvukaid ohvreid end naisena esitlenud Christopher Hambrook (37), keda kohtudokumentides kirjeldati kui “hüperseksuaalset” isikut.

Enne varjupaika siirdumist oli Hambrook juba jõudnud ahistada 5-aastast tüdrukut ning vägistada 27-aastase kognitiivse puudega naise.

Varjupaigas viibides veetis mees muuhulgas aega duši all olevate naiste piilumisega.

Üks kohtu ees tunnistust andnud naine ärkas ehmatusega temalt riideid eemaldava Hambrooki tegevuse peale.