Uue hooaja esimeses Pereraadio saates “Objektiiv” tegid Markus Järvi ja Varro Vooglaid tagasivaate suvistele sündmustele, mille hulka kuulusid nii edukas ringreis, mille käigus õnnestus kohtuda arvukate Sihtasutuste toetajatega, kui ka alatud ja täiesti alusetud rünnakud kartellimeedia poolt.

Saates analüüsitaksegi Sihtasutuse vastaste rünnakute ning ühtlasi kooseluseaduse läbisurumisprotsessi iseloomu ja modus operandit ning arutletakse nende võimalike tagamaade ning rahastusallikate üle – kes tellib muusika, kes dirigeerib, kes moodustavad orkestri koosseisu ning mis on orkestrantide hinnaks?

Samuti küsitakse viimaste arvamusküsitluste tulemuste valguses, mis näitasid selgelt rahva vastuseisu kooseluseadusele, kuidas on Eesti Vabariigis tegelikult lood demokraatia ning demokraatlike protsesside austamisega anno Domini 2014. Tekib koguni õigustatud küsimus, et kas rahvaesindajad üldse enam rahva arvamust kuulda võtavad või on nende eesmärgiks saanud pelgalt meeldimine oma välismaistele isandatele?

TNS Emori poolt läbiviidud uuringu tulemused, millest saates juttu tehakse. Uuringu tulemused näitavad, et kooseluseaduse läbisurumist ei toeta ühegi erakonna valijate enamus.

Saatejuhid nentisid veel, et kuna sügisel seisab ees üha raskem võitlus abielu ja perekonna institutsiooni lammutamise püüdluste vastu kooseluseaduse läbisurumise teel, siis vajab Sihtasutus kindlasti oma toetajate igakülgset abi, et ühiselt nendele rünnaktule vastu seista.

Õnneks saab tänutundega nentida, et toetajad on andnud juba tõsise panuse ühisesse võitlusesse, mis on võimaldanud Sihtasutusel võitlust eesliinil jätkata, kuid just praegusel hetkel on igasugune täiendav koostöö ja kaasaaitamine muidugi väga oodatud ja vajalik, sest ilma rahva toetusteta ei oleks tõhus vastuseis meie kultuuriliste ja kõlbeliste alusprintsiipide lammutajate vastu lihtsalt võimalik.

Markus Järvi ja Varro Vooglaid tegid Pereraadio stuudios algust saate Objektiiv teise hooajaga.

Lõpetuseks soovivad Markus Järvi ja Varro Vooglaid veelkord tänada oma toetajaid julgustava, positiivse ja sooja vastuvõtu eest suvisel ringreisil, mis hõlmas kokku 13 linna üle Eesti. Suur tänu teile!

Saadet saab kuulata siit.