Objektiiv on Eesti ajakirjandusmaastikul ainulaadne väljaanne, kuna selle tegevus toetub üksnes eraisikute annetustele – seetõttu on portaali edasiseks tegevuseks hädasti tarvis lugejate toetust, selgitab Varro Vooglaid.

Hea Objektiivi lugeja!

Tahan teile täna rääkida meie portaali Objektiiv tulevikust ja kutsuda teid sellele kaasa aitama. Alustan aga põgusa tagasivaatega.

Eelmise aasta juunikuus pöördusin tuhandete SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks toetajate poole ja kutsusin neid toetama meie oma uudiste- ja arvamusportaali rajamist – selleks, et seista üheskoos avalikus arutelus meile oluliste väärtuste eest.

Minu rõõmuks vastasid inimesed üleskutsele väga palava toetusega, annetades portaali rajamiseks rohkem kui 25 000 eurot. Järgnevatel kuudel tegime tõsiselt tööd, mille tulemusena käivitasime Objektiivi möödunud aasta 18. oktoobril.

Sellest ajast saati ehk veidi enam kui kuue kuu jooksul on meie portaali külastanud rohkem kui 675 000-l korral enam kui veerand miljonit kasutajat. Sageli külastatakse portaali päevas rohkem kui 5000-l korral ja nii mõnigi kord hüppab päevane külastuste arv üle kümne tuhande.

Oleme portaali ülesehitamiseks vaid mõne inimesel jõul tõesti kõvasti pingutanud ja selle kinnituseks on väga paljud inimesed öelnud Objektiivi kohta rohkelt kiidusõnu. Kuid samas pole me käivitanud Objektiivi selleks, et piirduda praeguse tasemega.

Kaugel sellest – meie lootuste ja plaanide kohaselt on tänane seis alles algus või vundament, millele toetudes peame suurte sammudega edasi liikuma, et pidevalt kasvatada portaali ühiskondlikku mõju ning seeläbi meie võimalusi seista ühiskonnas meile ühiselt kallite väärtuste ja põhimõtete eest.

Seepärast tahan ma esmalt veel kord tänada kõiki neid inimesi, kelle pühendunud toetus on meil võimaldanud Objektiivi käivitada ja praeguse seisuni jõuda – päris tõsiselt: suur ja siiras tänu teile! Aga ühtlasi tahan ma kutsuda teid ja paljusid teisi inimesi andma oma panust selleks, et saaksime edasi minna.

Objektiivi kampaania vabebanner2

Nüüd, kui olen üle kuu aja valmistanud ette Objektiivi esimest suurt annetuste kampaaniat, tahan teile rääkida ühest täiesti ainukordsest võimalusest. Nimelt nõustusid kaks meie sihtasutuse suuremat toetajat minu ettepanekuga anda Objektiivile ühtekokku 25 000 eurot, aga üksnes tingimusel, et suudame oma väiksematelt toetajatelt koguda annetustena vähemalt sama suure summa. See tähendab, et meil tuleb uuesti loota meie toetajate usaldusele.

Võimalus saada ühe kampaaniaga Objektiivile rohkem kui 50 000 eurot on tõesti erakordne ning see annab meile reaalse väljavaate teostada mitmed plaanid, millest oleme portaali rajamisest saati unistanud, ent mis nõuavad senisest suuremaid rahalisi võimalusi. Muu hulgas saaksime kaasata toimetusse hädavajalikku lisajõudu ja käivitada igapäevaselt tegutseva videostuudio.

Aga selleks, et kõnealune plaan teostuks, on nüüd hädasti tarvis teie abi. Seetõttu palun, et teeksite Objektiivi toetuseks VÕIMALIKULT HELDE ANNETUSE, pidades seejuures silmas, et praeguse kampaania raames on iga annetus sisuliselt topeltväärtusega.

Lõpetuseks tuletan teile meelde, et Objektiiv on Eesti ajakirjandusmaastikul ainulaadne väljaanne, kuna meie tegevus toetub ÜKSNES eraisikute annetustele. Kuigi me pingutame võimalikult hea ja mõjuka väljaande ehitamise nimel, ei suuda me seda saavutada ilma paljude teiste inimeste toetuseta.

Seega, kui peate oluliseks, et Objektiivi tegevus saaks edasi kesta ja kasvada, siis ärge jätke asja ootele, vaid tehke annetus võimalusel kohe täna.

Olgu teie annetuse suuruseks 100€, 50€, 25€ või 10€ või muu Teie võimalustele vastav summa – oluline on absoluutselt iga annetus!

Aitäh teile!