Rail Balticu viimane tasuvusuuring luuletab selle kahjumliku hiigelprojekti  kasumisse juurde vähemalt 4,1 miljardit eurot. Objektiivi raadiostuudios räägib sellest lähemalt juhtimisteaduste dotsent Endel Oja. Raadiosaadet toimetab Markus Järvi.

Objektiivi raadiosaates on külas juhtimisteaduste dotsent Endel Oja, kes räägib, kuidas viimases Rail Balticu tasuvusuuringus on mitu olulist viga, mille arvesse võtmisel projekti kogutulu 16 miljardit eurot väheneb suisa 4,1 miljardi euro võrra.

Rail Balticu sotsiaalmajanduslikku kasu on kunstlikult suurendatud heitenormide ja veoautode kütusetarbimisega manipuleerimisega ja sihiteadliku valetamisega.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet juhib ja toimetab Markus Järvi.

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.