Tavalistes tingimustes on kerge säilitada hea inimese pale, ent just äärmuslikes olukordades ilmneb, kes me tõeliselt oleme. Objektiivi raadiosaates vestleb Markus Järvi preestri ja publitsisti Roland Tõnissoniga praeguse kriisi tagajärgede teemal. 

“Jah – kriisiolukordades võib muutuda inimene loomaks. Ent temast võib saada ka abistav ingel – kas või kriisiabitelefoni vabatahtliku töötegija näol. Heategijaks võib saada ka tööandja, kes suudab teistest kollektiividest väljaheidetuile pakkuda teenimisvõimalust. Ja mölakaks võib muutuda tööandja, kelle jaoks tema töövõtjad on vaid prügikala, kes visatakse üle parda niipea kui nende olemasolu ähvardab omaniku kasumile langust,” kirjutas Roland Tõnisson hiljuti Objektiivis avaldatud kolumnis.

Objektiivi raadiosaates arutlevad Markus Järvi ja Roland Tõnisson kriisiolukordades ilmnevatest võimetest ja nõrkustest ning mõtisklevad meie praeguse eriolukorra teemal lähemalt.

Objektiivi raadiosaade on käesoleval hooajal Pereraadio eetris laupäeviti ja järelkuulatav meie portaalis.

Kuulake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.