Veiko Vihuri ja Markus Järvi. Foto: Objektiiv

Hiljuti said Norra, Islandi ja Liechtensteini toetatud Aktiivsete Kodanike Fondi poolt jagatud 1,25 miljonist eurost oma osa ka kodumaine homoorganisatsioon ja äärmusfeministlik portaal “Feministeerium”. Objektiivi raadiosaates arutlevad selle olukorra teemal Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi ja portaali Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri.

Ikka ja jälle seisame silmitsi tõsiasjaga, et lisaks Eesti maksumaksja rahastusele saavad välismaist äärmusideoloogiat meie enda rahva seas levitavad ühendused miljonite eurode suuruseid toetusi ka liberaalse internatsionaali fondidest.

Hiljuti pälvisid 20 pahemliberaalse MTÜ algatust Norra, Islandi ja Liechtensteini toetatud Aktiivsete Kodanike Fondi (Active Citizens Fund, ACF) toetust 1,25 miljonit eurot. Eestis jagas toetusi George Sorose konglomeraati kuuluv Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Olukorra üle arutlevad Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi ja vaimulik ning portaali Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri, tõukudes Objektiivis avaldatud Veiko kolumnist.

Head kuulamist!