Objektiivi raadio: Soomest eestlase pilgu läbi

Roland Tõnisson Objektiivi raadiostuudios. Foto: Objektiiv

 

Kuidas paistab Soome elu ühe konservatiivse eestlase pilgu läbi ja millised on Soome ühiskonna väljakutsed seoses immigratsiooniga? Kuulake Objektiivi raadiosaadet, kus külaliseks on Soomes töötav kirjanik, vaimulik, publitsist ja Objektiivi kaastöötaja Roland Tõnisson. Saatejuht ja toimetaja on Markus Järvi.

Objektiivi raadiomikrofoni ees on meie portaali kaastöötaja Roland Tõnisson, kes töötab taas Soomes. Roland Tõnisson on oma kirjutistes suunanud Objektiivi lugejate pilke korduvalt ka meie põhjanaabrite suunas, kelle seas leidis käesoleva aasta augustis aset võigas terrorirünnak, mille pani toime asüülitaotleja.

Kuidas Soome ühiskond on veretööle reageerinud ja milline on sealne õhustik, sellest räägibki saatekülaline lähemalt.

Käesoleval hooajal valmib Objektiivi raadiosaade meie enda video- ja raadiostuudios. Pereraadio eetris on saade üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Objektiivi raadiosaadet juhib ja toimetab Markus Järvi. Operaator on Oliver Pant.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

 

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.