Kätte on jõudnud Objektiivi aasta kõige olulisema annetuskampaania aeg. Teie toetus, head lugejad, on meie töö peamiseks kullaprooviks. Meie oleme valmis edasi võitlema. Seega, pange ka seekord õlg meie ühisele üritusele alla ja tehke annetus kohe täna! Näitame üheskoos, kuidas tõeline kodanikuühiskond tegutseb, jätkates Objektiivi edulugu, tõdeb peatoimetaja Markus Järvi üleskutses lugejatele.  

Lõppev hooaeg on tõestanud taas, et Objektiivi ees seisab Eesti ühiskonnas ainulaadne ülesanne, milleks on panna sõltumatult kõlama konservatiivide hääl, seista traditsiooniliste aadete ja vaba ühiskonna ideaali eest ning suunata seeläbi Eesti avalikku arvamust igipõliste tõdede suunas.

Olgem ausad, Teie ja tuhandete teiste annetajate abiga oleme aastaid kestnud sihipärase ja teadliku pingutuse läbi juba suutnud Eesti ühiskonnas esile kutsuda kliimamuutuse, mille peale on meie ideoloogilised oponendid läinud pehmelt öeldes närvi ning kohati lausa hüsteeriasse.

Objektiiv paljastas Eesti 200ga seotud inimeste lapsevankriprovokatsiooni tagamaad ning näitas avalikkusele sellega seotud inimeste palet.

Objektiiv oli esimeste seas nõudmaks, et Indrek Tarand võetaks avaliku koosoleku takistamise tõttu kohtuliku vastutuse alla ning kui tema provokatsiooni takistanud meestele määrati ebaõiglane rahatrahv, aitasime seda meie annetajate abil tasuda.

Riigikogu valimiste eel avaldasime oma valimiskompassi, täitsime kogu toimetusega enda ja kõikide teiste peamiste meediaväljaannete valimiskompassid ning tegime tulemused avalikuks – eeskuju, mida pole ükski teine väljaanne julgenud järgida.

Enne riigikogu valimisi saatsime laiali sadu tuhandeid voldikuid, kus seisid kirjas meeldetuletused kartellierakondade sigadustest ja murtud lubadustest ning vastused olulistele konservatiivsetele põhimõtetele. Riigikogu ukse taha jäid provokatsioonikampaaniaid läbi viinud Eesti 200 ning terve rida sotsialistide tähtpoliitikuid eesotsas Indrek Tarandiga.

Meie kompromissitut võitlust traditsiooniliste, kristlike ja rahvuslike aadete eest ning vähemalt osaliselt selle tagajärjel toimunud poliitilise ja ühiskondliku kliima muutust tunnetades on pahemliberaalne nomenklatuur kostitanud meid sõimu ja alusetute süüdistustega.

Aasta lõpus ründas Postimees meid täiesti alusetult, nagu oleksime Venemaa infosõja vahendajana valeuudiste levitajad. Avalike suhete korraldaja Andreas Kaju tõstatas Postimehes isegi küsimuse, kas ei tuleks Objektiiv üleüldse kinni panna!

Seda loomulikult põhjusega. Objektiiv on aidanud Eestis luua avaliku arvamuse kliima, kus revolutsioonilised projektid takerduvad kodanikuühiskonnas jõuliselt koondatud vastuseisu taha.

Iga nädal teeme me kommentaare, avaldame arvamuslugusid, edastame uudiseid ja toome teieni intervjuusid, mis panevad ühiskonnas kõlama need tõed ja aated, mida pealetungiv vasakliberaalne revolutsiooniline protsess on kahjustanud või sootuks hävitanud.

Palju on tehtud, ent väga palju vajab veel tegemist! Seda tööd oleme teinud juba läbi mitme aasta teie abiga, head toetajad ja annetajad!

Nii on Objektiivist saanud Eestis täiesti ainulaadne portaal, mida toetavad meie oma inimesed jõukohase panusega.

Nüüd, aasta kõige olulisema annetuskampaania raames väljendan taas oma lootust meie heade lugejate vastu, kes pole Objektiivi kordagi hätta jätnud. Eelmiste annetuskampaaniate jooksul oleme rõhutanud, et kuna meie töö nõuab püsivaid kulutusi, mistõttu vajab see lugejate annetuste näol ka püsivaid sissetulekuid.

Käesoleva annetuskampaania raames soovime Objektiivi arenguks ja edasikestmiseks koguda vähemalt 50 000 eurot, millega saame katta meie portaali järgmise poole aasta kulud ja ehk isegi oma haaret laiendada.

Et meie portaal võiks edasi areneda ja selle ühiskondlik mõju kasvaks veelgi, siis palun tehke selleks oma võimalikult helde annetus.

Ma usun kindlalt, et ka seekord jõuab meie kampaania teie ja paljude teiste toetajate abil sihitud eesmärgini. Seega, pange ka seekord õlg meie ühisele üritusele alla ja tehke annetus kohe täna, sest tegu on meie aasta kõige olulisema kampaaniaga.

Kui lisaks ühekordsele toetusele teete Objektiivile ka igakuise püsiannetuse, on see eriti tänuväärne. Samuti on tänuväärne, kui kutsute ka oma sõpru ja tuttavaid Objektiivi jõukohase annetusega toetama.

Näitame üheskoos, kuidas tõeline kodanikuühiskond tegutseb, jätkates Objektiivi edulugu. Tänan teid südamest!