NOORED KONSERVATIIVID ⟩ Mehe rollist abielus ja perekonnas
Saates "Noored Konservatiivid" vestlevad saatejuht Kristofer Nicolas Ild ja saatekülaline Mattias Tääts teemadel, mis puudutavad mehelikkust ning mehe rolli abielus ja perekonnas.
Saates "Noored Konservatiivid" vestlevad saatejuht Kristofer Nicolas Ild ja saatekülaline Mattias Tääts teemadel, mis puudutavad mehelikkust ning mehe rolli abielus ja perekonnas.
Hullumeelsust tuleb vähemalt püüda ravida, mitte propageerida, ja kohe kindlasti ei tohi hullumeelsusele anda võimu normaalsuse üle, kirjutab Malle Pärn.
Aprillikus läbiviidud küsitlusest selgus, et kui toimuks referendum abielu mõiste muutmise üle, siis 51% vastajatest toetaks abielu määratlemist Eestis kehtivates seadustes üksnes mehe ja naise liiduna, samal ajal kui "sooneutraalset abielumääratlust" toetaks vaid 33% vastajatest.
Aastal 2009 ei soovinud seksuaalvähemuste esindajad abiellumise võimalust, kuid aastal 2024 leiavad nad, et „abieluvõrdsus" on kõigest esimene samm õiglase tuleviku poole.
Katoliku kirikusse tagasipöördunud kolumnist Linda Gray, kes oma nooruses oli homoseksuaalses suhtes, kirjutab oma isiklikule kogemusele tuginedes, miks ta on tänulik, et preester ei õnnistanud kunagi tema samasoolist ega ka kirikuvälist abielu.
Ukraina mehed maksavad invaliididest naistele tuhandeid eurosid abiellumise eest, kuna seadus vabastab nad sellisel juhul sõjaväeteenistusest ja oma koore riisuvad sõjapelguse pealt naisinvaliidide vahendajad.
USA George Masoni Ülikoolis abiprofessorina töötava inimarengu ja perekonna teadlase Bethany Letiecqi sõnul mängib abieluäärmuslus valge heteropatriarhaalse ülemvõimluse koetiste moodustamisel võtmerolli.
Absurdsed terminid ja valeterminid tähendavad alati absurdseid ja valesid asju.
Uuringuettevõtte Gallup läbi viidud küsitluste ja rahvastikuandmete analüüsist selgub üheselt, et loomulikus abielus inimesed saavad võrreldes üksikutega keskmisest paremini hakkama ning on eluga rohkem rahul.
Abielurüvetamise ametlikult kõigile nähtavale pjedestaalile tõstev riik on muutunud paljudele selle kodanikele tülgastavaks ja vastikuks võõrvõimuks, tõdevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses".