Silt: tööstus


Võrklaev omavalitsustele: tõstke makse!

Rahandusminister Mart Võrklaev soovitas eile riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjonis kohalikel omavalitsustel makse tõsta, kuigi juba praegu on nii elanikel kui ka ettevõtetel probleeme igapäevase toimetulekuga.

Stihl: Saksamaad ähvardab tööstuse kadumine

Tööriistatootja Stihl Holding AG nõukogu esimees Nikolas Stihl hoiatab, et senise rohepoliitika jätkudes kaotab Saksamaa oma tööstuse ja ei konkureeri enam USA ning Hiina Rahvavabariigiga.

Eesti gaasituruosaliste ligipääs pole Soome minevale LNG-terminalile selge

Olukorras, kus minister Riina Sikkut andis ootamatult teada, et LNG-terminal läheb siiski Soome, kuigi esialgse info kohaselt pidi see silduma LNG-kai ääres, mis esimesena valmib ja turuosalisi püüti rahustada sõnumiga, et Eesti vajadused saavad koos Soome vajadustega eelisõigused, pole Eesti turuosaliste ligipääs terminalile siiski selge ja reeglid on paika panemata.

Michael Lind: kuidas liberaalne globalism pankrotti läks

Tuntud Ameerika Ühendriikide poliitikateadlane Michael Lind kirjutab nädalakirjas The Spectator avaldatud arvamusloos, et tänu "planeet-Hiina" üha kasvavale gravitatsioonijõule pole Pax Americanal enam pikka pidu ja lääneliku maailmakorra säilitamise ainsaks võimaluseks on lääne tööstuse taastamine.

Leht 1 / 2