Olete teretulnud lugema, kuulama ja vaatama meie uut portaali Objektiiv.ee! Meie meedia- ja ajakirjandusmaastik on nii fataalselt kaldu vasakliberalismi poole, et konservatiividel on elu tehtud kergeks, kui mitte suisa lustlikuks. 

Vähemalt Eesti ühiskonnas pole meil vaja ülemäära võimelda, et valitsevast paduliberalismist esile tõusta. Piisab paarist viitest mõnele tervemõistuslikule printsiibile või üldtuntud moraalinormile, kui sotsialistlik sipelgapesa juba kihab.

Asjade selline seis pakub ohtralt rõõmu ja hulganisti naudinguid. Siiamaani on meie rõõm piirdunud aga kampaaniakorras ärritamisega. Ent isu kasvab süües. Nüüd olemegi otsustanud astuda sammukese edasi ja avada portaali, mille ärritustegur euroliberaalsele üldsusele oleks konstantne, surve pidev ja tulejõud kasvava intensiivsusastmega.

Pakun teile lühida omapoolse sissejuhatuse meie portaali ideestikku ja kutsun teid üles näitama kodanikujulgust, mitte ainult seda portaali regulaarselt jälgides, vaid vastutustundliku konservatiivse kodanikuna ühiskonnas esile tõustes ja teistele eeskuju pakkudes.

Head kaasamõtlemist ja mõnusat äratundmist terve mõistuse sirgetel radadel!