Kaader riiklikust Covid-19 vastase vaktsiini propageerimise kampaaniast

Perearst Thomas T Siler kirjutab portaalis American Thinker, et iga nädal lisanduvate Covid-19 ja selle vaktsiinide kohta kogutud andmete taustal paistavad vaktsineerimata inimesed üha arukamatena. 

Inimeste vastu, kes ei soovi eksperimentaalsete mRNA või muidu niru tõhususega vaktsiinidega ennast Covid-19 vastu vaktsineerida, on käivitatud meeletu propagandasõda. Korporatiivne meedia, suured tehnoloogiaettevõtted ja valitsus on pannud jõud kokku eesmärgiga premeerida kuulekust ning häbistada ja marginaliseerida vastuseisu vaktsiinidele. Nende mantra kõlab, et "tegemist on vaktsineerimata inimeste pandeemiaga". Inimesi, kes ei soovi ennast vaktsineerida, näidatakse rumalate, isekate ja paranoilistena, kes ei loe raamatuid ja elavad kuskil suvalises urkas. Mitte kunagi pole demokraatlikus ühiskonnas olnud nii määratut meelitamist, hirmuga manipuleerimist ja inimeste karistamist selle nimel, et nad nõustuksid meditsiinikatsetes osalemisega.

Kuid pandeemia aja kulgedes ja viiruse ning vaktsiinide kohta andmete kogunedes, paistavad vaktsineerimata inimesed iga nädalaga üha targemad. Andmestik näitab, et vaktsineeritud inimesed jäävad haigeks ja levitavad viirust vaktsineerimata inimestega võrdsel määral. Järjest enam laekub andmeid Covid-19 vaktsiinide kõrvalnähtude kohta ja süstimisega kaasnev riskide võtmine osutub pandeemia hääbudes üha ebamõistlikumaks. Haiguse varases staadiumis suu- ja veeni kaudu manustatavad tõhusad ravimid on päev-päevalt üha atraktiivsemad. Mille põhjuseks on asjaolu, et vaktsiini kõrvalnähtude riskid saavad üha selgemaks ja vaktsineeritust on iga kuue kuu tagant vaja lõputute süstidega võimendada.  

Vaatame esmalt kas ja kui haritud on vaktsineerimata inimesed. Vaktsiinipelguse taga on suurel hulgal põhjuseid ja sellel pole haridustaseme, ega intelligentsusega mitte midagi tegemist. Carnegie Melloni Ülikool korraldas uuringu, kuidas vaktsiinipelgus jaotub mööda haridustasemeid. Uuringust selgub, et kõige tõrjuvamad vaktsiinide suhtes on doktorikraadiga inimesed. Kindlasti ei ole neist kõik vabade kunstide valdkonna kraadiga. Selgelt joonistub välja, et teadlased, kes oskavad lugeda andmestikke ja hinnata ohte, on viimased, kes on valmis laskma süstida ennast eksperimentaalsete mRNA vaktsiinidega.

Miks peab kaitsma kaitstud inimesi kaitsmata inimeste eest sundides kaitsmata inimesi ennast kaitsma kaitsega, mis esmajärjekorras ei kaitse kaitstud inimesigi?

Seega väide, nagu oleks tegemist vaktsineerimata inimeste pandeemiaga on otsene vale. Üks Ameerika Ühendriikide California osariigis elav meditsiiniõde küsis hiljuti: "Miks peab kaitsma kaitstud inimesi kaitsmata inimeste eest sundides kaitsmata inimesi ennast kaitsma kaitsega, mis esmajärjekorras ei kaitse kaitstud inimesigi?" Kui vaktsineerimine kaitseb nakatumise eest, siis ei peaks vaktsineeritud midagi pelgama. Kui vaktsiin ei hoia nakatumist ära, siis vaktsineerituid ähvardab jätkuvalt teatud oht ja vaktsineerimata inimestel on rohkem põhjuseid, miks hoida eemale mittetoimivast vaktsiinist.

mRNA vaktsiini tõhusus on väga kitsas ja see on suunatud algse Covid-19 Alfa tüve vastu. Võttes sihikule ogavalgu ühe antigeeni grupi, aitab see algse Alfa tüve puhul, kuid tänaseks on selge, et sellest pole abi ei Delta ega võimalike tulevaste tüvede vastu. Samuti on üha rohkem andmeid selle kohta, et vaktsiini mõju hääbub 4–6 kuuga, millest on tingitud ka arutelu võimendavate vaktsiinisüstide teemal. 

Mitmed teadlased on juhtinud tähelepanu, et pandeemia ajal inimeste "lekkivate" vaktsiinidega süstimine põhjustab viiruse vaktsiinide mõju alt "põgenemist" ning uute tüvede tekkimist. Kui võimendav süst on sama vaktsiini järjekordne doos, siis ei aita see uute tüvede vastu, küll aga avaldab viirusele evolutsioonilist survet uute tüvede loomiseks ja suurema hulga kõrvaltoimete tekitamiseks.  

Käesoleval hetkel Ameerika Ühendriikides toimuv mRNA vaktsiinide kolmanda faasi kliinilinilised katsetused, millest inimesed osalevad suuresti hirmu ajel, ei suju hästi. Kõigile rahvatervise ekspertidele peaks olema selge, et vaktsineerimisprogrammid tuleb peatada. Island keelas Moderna vaktsiini kasutamise üldse ära, mis on suur samm õiges suunas. Rootsi, Taani ja Soome on keelanud Moderna vaktsiini kasutamise alla 30-aastaste inimeste peal.

VAERS, mis on USA vaktsiinide kõrvalnähtude raporteerimise süsteem, näitas oktoobri keskel 16 000 surma, 23 000 invaliidistumist, 10 000 MI/müokardiidi juhtumit, 87 000 kiirkorras meditsiinilise abi vajamist, 75 000 haiglasse paigutamist ja kokku 775 000 kõrvalnähtu. Samuti on teada asjaolu, et inimesed ei ole eriti altid oma kõrvalnähtudest nimetatud andmebaasi teavitama ja väidetavalt ei jõua sinna 90–99 protsenti juhtumitest.

Euroopa vaktsiini kõrvalnähtude teavitamise süsteem Eudravigilance seostab vaktsiinide manustamise lähedase ajaga 26 000 surma. Medicare'i (suur USA tervisekindlustuse süsteem) vilepuhuja andmestik näitab, et lühikese aja jooksul vaktsineerimise järel on surnud ligi 50 000 inimest. 

Samuti Medicare'i kindlustatuid jälgiv kunstteadvusel põhineva Project Salus andmestik osutab, et vaktsineeritud inimeste olukord muutub nädal-nädalalt üha hullemaks ja seda viisil, mis vastab antikehadest tingitud viiruse võimendumisele (Antibody Dependent Enhancement; ADE). Selline olukord tekib kui vaktsiini antikehad pärssimise asemel hoopis kiirendavad nakatumist, mis põhjustab haiguse, antud juhul Covid-19, hullema kulu. Mingil põhjusel FDA ja CDC piiravad selliste andmete kättesaadavust ja nii ei saa vaktsineerimisele minevad inimesed anda selleks teadlikku nõusolekut. ADE on näiteks levinud loomavaktsiinde puhul.

Igavese Covidi hirmu külvamise narratiiv on kukkumas kokku. Norra, Rootsi ja Taani on kaotanud kõik Covidi piirangud ja neil läheb selles vallas hulga paremini kui Ühendkuningriigil, Ameerika Ühendriikidel ja Iisraelil, mis on riigid, mis pandeemia ajal massvaktsineerivad oma inimesi. Mehhiko, Guatemala, Indoneesia, pea kogu Aafrika ja osa India olukord on Covid-19 rindel vaatamata madalale vaktsineeritusele, on võrreldes USAga märksa parem, mille põhjuseks suuresti peetakse ivermektiini tarvitamist. 

Ameerika Ühendriikide kolmeteistkümnes demokraatide juhitud osariigis, kus vaktsineerituse tase on kõrge, on ka Covid-16 juhtumite hulk kõige suurem. Samas vabariiklaste juhitud osariikides, kus piiranguid pea pole ja inimesi vaktsiinisüstla otsa ei sunnita, on olukord märksa parem.

Tänaseks peaks olema selge, et valitsused manipuleerivad Covid-19 andmestikuga, et tekitada inimestes igavest hirmuõhkkonda selleks, et nad loobuksid oma vabadustest. Loodetavasti on piisavalt palju inimesi, kes ei nõustu niisuguse türanniaga ja hullusele õnnestub panna piir. 

Paljude jaoks on selline otsus raske ja võib tähendada töö kaotust. Vaktsineeritutele on palve: palun ärge tehke võimendavaid süste, sest sellega seate te ennast suuremasse kõrvalnähtude ohtu ja aitate suure tõenäosusega kaasa uute viirusetüvede tekkimisele. 

Kui me lubame valitsusel anastada selle ühe kõnealuse valdkonna, siis mis lubab, et valitsus ei võta meie eest enda kätte ka teisi meditsiinilisi otsuseid? Näiteks üle 75-aastaseid inimesi enam vajadusel ei elustata, laste arvu piiratakse ühe või kahega ja naised selle arvu täitudes sundsteriliseeritakse, kui keegi valitsuse sõna ei kuula, jääb ta ilma arstiabist. 

Kas te soovite elada totalitaarses riigis? Kui te olete vaktsineeritud, tunnete selle üle uhkust ja olete valitsusega nõus, et kõik peaksid samuti tegema, mis saab siis kui valitsus tuleb välja järgmise sunniga? Kui see sund juhtub olema selline, millega teie nõus ei ole ja teid sunnitakse tegema asju, mida te ei soovi?

On selge, et valitsus, rahvatervisetööstus, korporatiivne meedia ja suured tehnoloogiaettevõtted soovivad inimeste seas külvata lahkhelisid ning röövida neilt vabaduse. Palvetagem, et inimesed ühineksid sellise totalitarismi vastu enne kui on hilja. Avaldame rahumeelset vastupanu ja ärme nõustume jaburate sunnimeetmetega.

Tõlkis Karol Kallas