Briti parlamendihoone õhtupimeduses. Foto: Pexels

Briti kohtus anti tunnistusi pedofiili kohta, kes ütles salapolitseinikule, et nad võiksid teenida 10 miljonit naela vägistades videokaamera ees “tipp-poliitikutele” vaatamiseks lapsi, kelle kehad pärast happetünnis hävitataks.

Gihan Muthukumarana (28) kavandas süüdistuse kohaselt tüdrukute röövimist, vägistamist ja peksmist ning üritas kaasata prostituuti, kes teda sügavalt häirinud plaanist politseile teatas.

Pärast seda esines Muthukumarana potentsiaalse kliendi ja kaasosalisena juba salapolitseinik, kes samuti äriplaanist kuulis ja selle salvestas, kirjutab Breitbart viitega kohtu-uudiste portaalile Court News UK.

Prokuröri sõnutsi ütles pedofiil politseinikule, et “ta aitaks tal teenida miljoneid naelu, kuid ta ütles talle samuti, et ta oleks kaitstud, kuna filmi ostaksid tipp-poliitikud.”

Ühtlasi olevat Muthukumarana tungivalt soovitanud, et salapolitseinik kasutaks enne kõnealuseid kallaletunge narkootikume või alkoholi, kuna “see teeb su eriti südametuks.”

Kohus kuulas ka salvestatud telefonikõnet, kus süüalune ütles: “Inimesed, kes maksavad meile selle eest, mida me teeme, on väga kõrgel positsioonil (ingl. k. very high up) poliitikud. Me oleme maskeeritud ja see saab olema veebikaameras.”

Briti konservatiivide LGBT-gruppi seostatakse pedofiiliaringiga