Joe Biden Foto: Twitter/@DC_Draino

USA legendaarse telesaatejuhi Tucker Carlsoni väitel on Ühendriikide president Joe Biden degenereerunud punktini, kus tema funktsioneerimine on tänaseks võimalik vaid amfetamiini manustamise tagajärjel. 

Carlson esitas oma väite usutluses USA alternatiivmeedia ikooni Alex Jonesiga. Jonesi väitel teeb Valge Maja personal meeleheitlikke pingutusi selle nimel, et hoida avalikkuse eest varjul Bideni totaalset seniilsust ning kummalist käitumist, mis hõlmab muuhulgas kalduvust rünnata koeri. 

Jonesi sõnul on tal presidendi julgeolekumeeskonnas allikad, kelle väitel on Biden täielikus meeltesegaduses, hulkudes mööda Valge Maja koridore, teadmata kes või kus ta on. 

Tucker täiendas Jonesi remarke väites, et temale tuttav grimeerija olevat sõnanud, et Bideni sooritusvõime on tagatud üksnes seeläbi, et Ühendriikide 46. president pumbatakse hommikul täis amfetamiine, mis asendatakse õhtul uinutitega. 

"Ma tunnen isiklikult inimest, kes on olnud selle kõige tunnistajaks. Seega ma ei tegele hetkel spekulatsiooniga, kuna minu allikas on vahetult näinud, kuidas Bidenile manustatakse amfetamiine," sõnas Carlson.

Carlsoni sõnul olevat tema poolt kirjeldatud episood leidnud aset 2020. aasta presidendivalimiste käigus. 

Toimetas Adrian Bachmann