Objektiivi logo. Illustratsioon: Objektiiv

Parasjagu käimas olev Objektiivi aasta kõige olulisem annetuste kogumise kampaania on jõudnud lõpusirgele, aga eesmärgiks seatud 50 000 euro piirini jõudmiseks on vaja veel lõpuspurti.

Täname siiralt neid väga paljusid inimesi, kes on juba andnud oma annetusega väga olulise panuse Objektiivi töö jätkamiseks!

Samas kutsume ka kõiki teisi Objektiivi lugejaid, vaatajaid ja kuulajaid andma annetusega oma panust meie töösse.

Erinevalt kommertsväljaannetest on kõik Objektiivi artiklid ja saated vabalt kättesaadavad hoolimata sellest, et me ei müü reklaami ega saa riigilt või parteidelt mingit toetust.

Et see nii jääks ja et saaksime säilitada oma sõltumatuse, suunates samas järjepidevalt avalikku arvamust ilma kompromisse tegemata õigete ideaalide poole, selleks ongi oluline, et võimalikult paljud Objektiivi lugejad toetaksid seda ka endale jõukohase annetusega.

Annetuse tegemine annetuste lehel on väga lihtne ja võtab vaid mõne hetke. Seejuures on oluline iga annetus, sõltumata summast.

Mida suurema summa saame jaanipäevaks ehk kampaania lõpuks kokku, seda rohkem saame järgmisel poolaastal oma eesmärkide poole pürgides ette võtta ja ära teha. Seega on oluline ka iga toetus, mis aitab koguda kampaania lõpuks suurema summa kui eesmärgiks seatud.

Täname veel kord kõiki, kes on juba oma annetuse teinud ja aidanud taas Objektiivi kampaanial korda minna!