Antifa podcast The Guillotine. Foto: Facebook

Sel nädalavahetusel arutasid kommunistidest agitaatorid Twitteris relvastatud ülestõusu variante oma väidetavate vaenlaste vastu, kirjutab PJ Media viitega Far Left Watchi raportile.

Vestluse võttis üles üks podcast'i The Guillotine eestvedajatest "Dr Bones", kes küsis oma enam kui 5000 järgijalt Twitteris: "Hei, väike kiire küsimus sõjaliselt meelestatud vasakpoolsetele: kas vasakpoolsed peaksid korraldama väljaõpet / organiseeruma, keskendudes "ülestõusule", mille puhul nad sulanduvad tsiviilelanikkonnaga panemaks toime potentsiaalseid rünnakuid, või lähtuma pigem "omakaitseväelaste" struktuurist, mis keskenduks oma territooriumi hoidmisele?"

Hiljem pani Bones ette, et kaasteelised organiseeriksid "salarakukesi" ning keskenduksid varitsustele ja atentaatidele harvendamaks "paremleeri jõudude" ridu.

Ta ütles, et päevasel ajal peaksid seltsimehed tegema näo, nagu oleks nende eesmärk "kõiki aidata" ega tohiks iial rääkida oma "öistest ettevõtmistest".

Valdavalt pooldasid kaasamõtlejad "sulandumise" taktikat ning leidsid näiteks, et 5-liikmeline rakuke võib "tõhusalt tappa" ning vajadusel liituda kuni nelja rakukesega, et tagada vajalik tulejõud.

"Taskuhäälingul" The Guillotine, mis katab "globaalseid jooksvaid sündmusi lähtuvalt revolutsioonilis-kommunistlikust ja anarhistlikust perspektiivist" on ligi 15 000 järgijat Facebookis ning Patreoni konto kaudu toetab neid igakuiselt 250 aktiivset annetajat.

Professionaalne provokaator: Virginia vägivalla vallandaja toetas Obamat

Trumpi vastu koondavad vägesid terrorist, stalinist ja maoist