Naised eile kinomajas papist "Hillary" seltsis poseerimas. Foto: Kena Betancur, AFP/Scanpix

Meediaprojekt Veritas Action on paljastanud saatanliku ja süstemaatilise valimistulemuste võltsimise ja manipuleerimise strateegia.

Oma esimeses videos näitab rühmitus, milliseid salanippe ja -sidemeid kasutab Hillary Clintoni kampaania vägivalla õhutamiseks Donald Trumpi kampaaniakoosolekutel.

Teises videos on Veritase uurivatel ajakirjanikel õnnestunud tabada progressiivse mõttekoja Americans United for Change (AUC) direktor ja juhtiv demokraatide rahvuskomitee (DNC) töötaja Scott Foval ütlemas, et nad on “juba viiskümmend aastat inimesi teie, f*****g a******s vabariiklaste vastu bussidega kohale kärutanud ega kavatse järele jätta, me lihtsalt leiame mingi teise viisi.”

Jutt käis illegaalide “kärutamisest” korduvalt hääletama eri osariikides.

“Teine” ja efektiivsem viis on organiseerida inimesed kohale rendiautodes, sest niiviisi ei saa “vandenõu korraldajat” vahele võtta.

Tööd aitavad rahastada “riiulifirmad”.

Reporteritele vahele jäämisest pole lugu, sest uurimist nagunii ei algatata – on ju “see riik selleks võimetu.”

Nagu väitis äsja telekanali CNN eetris endine New Yorgi linnapea Rudy Giuliani, võltsivad valimistulemusi pigem demokraadid kui vabariiklased. “Surnud hääletavad üldiselt pigem demokraatide kui vabariiklaste poolt,” selgitas Giuliani.

Alljärgnevaid videoid ei ole toimetatud ning nad sisaldavad ebatsensuurseid väljendeid.

Teise video toimetamise ajal sai Scott Foval AUC poolt sule sappa.