Festhearti rõvedad jõulukaardid peegeldavad homoideoloogia ühiskonnale pealesurumise soovi

Varro Vooglaid ja Anti Poolamets vestlesid Rakveres korraldatava homofilmide festivali Festheart eestvedaja Keio Soomelti poolt nii Poolametsa perele kui ka Objektiivi toimetusele rõvedate postkaartide saatmisest.

Samuti peatuti saates homo- ja sooideoloogiat propageerivate võltskodanikuühenduste riikliku rahastamise teemal, toonitades et selline maksumaksjate raha kasutamine on otseselt vastuolus kehtiva seadusega ja tuleb ainuüksi seetõttu tingimata lõpetada.

Poolametsa sõnul tuleks riiklikult senisest tunduvalt rohkem rahastada ettevõtmisi, mis on suunatud perekonna olulisuse teadvustamisele ja perekondliku eluviisi eelduseks olevate väärtuste ja vooruste selgitamisele ja kasvatamisele.

Millest veel vestluses juttu tuli, seda kuula videost lähemalt.

Festheart terroriseeris perekond Poolametsa vulgaarse ja rõveda jõulukaardiga

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.