Endine Eesti Ekspressi peatoimetaja Allar Tankler väidab alusetult nagu sooviks Varro Vooglaid ERRi eetrisse rohkem šovinistidest, rassistidest ja neonatsidest saatejuhte. Foto: Wikimedia Commons

Endine Eesti Ekspressi peatoimetaja ja kunagine ERRi poliitikasaate "Olukorrast riigis" saatejuht Allar Tankler laimab sotsiaalmeedias, nagu sooviks Varro Vooglaid oma petitsioonikampaaniaga saada ERRi eetrisse rohkem šovinistidest, rassistidest ja neonatsidest saatejuhte.

"Mulle on just tundunud, et ERRis on liberaalidest saatejuhte vähe. Erinevus vaid selles, et ma ei hakka kampaaniat tegema. Mida Vooglaid ilmselt mõtles, on, et ERRis pole piisavalt šovinistidest, rassistidest ja neonatsidest saatejuhte. Selles osas võib tõesti olla puudujääke," kirjutas Tankler esmaspäeval oma Twitteri kontol.

Tema säutsu jagas oma seinal ka ERRi poliitikasaate "Olukorrast riigis" praegune saatejuht Andrus Karnau, kes soovitas omakorda ERRil eeter EKRE liikmetele lihtsalt kinni panna.

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhatuse esimehe Varro Vooglaiu sõnul näitab Tankler aga oma kommentaariga, et asjadest arusaamise võimega ta just ei hiilga, küll aga oskab sildistamisega tõhusalt kultuurset avalikku arutelu suretada.

Toimetas Martin Vaher

Andrus Karnau ERRile: pange lihtsalt EKRE liikmetele eeter kinni

Fookuses: SAPTK petitsioon tuletab ERRi juhatusele meelde kohustust täita rahvusringhäälingu seadust