Usa sõdur vaktsineerimas kohalikke koolera vastu Vietnami sõja ajal Foto: Piqsels

Ameerika Ühendriikide Florida osariigi ülemkohus tuli vastu kuberner Ron DeSantise palvele ja osariigis moodustatakse vandemeeste kogu, kes hakkavad uurima mRNA "vaktsiinide" tootjate tegevust.

Objektiiv kirjutas 15. detsembril, et Florida osariik kahtlustab mRNA seerumite tootjaid väärteabe levitamises ning inimeste elusid ohustavas tegevuses, milleks kavatsetakse nende tegevuse uurimiseks kokku kutsuda vandemeeste kogu. Vandemeeste kogu asutamiseks oli vaja osariigi ülemkohtu luba. Uudisteportaal Florida's Voice kirjutab, et ülemkohus kiitis osariigi kuberner Ron DeSantise mõtte heaks. 

"Inimestele valetamine pole seaduslik, seda eriti juhul kui juttu on ravimitest," rääkis DeSantis oma plaane tutvustades.

Osariigi vandemeeste kogul on õigus uurida kõikide osapoolte tegevust, mis on seotud mRNA ainete väljatöötamise, arendustegevuse, kliiniliste uuringute, reklaamimise ja turustamisega. mRNA aineid "müüakse" tänaseni valedega, et need hoiavad ära nakatumise, Covid-19 sümptomid ja ülekandumise. Vandemeeste kogu tegevusajaks määrati kuni üks aasta.

Vandemeeste kogu moodustamise avalduses juhtis DeSantis tähelepanu laialdaselt levivale usule, et Covid-19 süstid hoiavad ära haiguse leviku, millele toetudes kehtestati kodanikele, tervishoiutöötajatele ja sõjaväelaste vaktsiiniapartheid. 

"See on võimatu, et nii palju mõjukaid isikuid jõudis sellisele arvamusele iseseisvalt. Pigem on tõenäoline, et need isikud ja ettevõtted, kellele oli kasulik nii teha, aitasid sellise arusaamise tekkimisele kaasa isikliku kasu huvides," kirjutatakse avalduses.

DeSantise avalduses näidatakse näpuga konkreetselt Moderna ja Pfizeri väidete peale, et nende mRNA seerumid hoiavad nakatumise Covid-19sse vastavalt "94,1 protsendise-" ja "91,3 protsendise tõhususega" ära

Samuti teatas kuberner, et osariigis moodustakse rahvatervisetööstuse järelvalvekomitee, kes hakkab rahvatervisetööstuse nomenklatuuri tegevust kontrollima.

Florida ülemarsti Joseph Ladapo sõnul pole mRNA seerumid inimestele süstimiseks turvalised, mida tõestavad lahkamised.

Oktoobris üllitas ülemarst süstimisjuhendid, milles alla 40-aastastel tervetel meesterahvastel ei soovitata nende seerumite poole vaadatagi. Samuti on Ladapo vastu laste süstimisele kahtlaste katsetusjärgus ainetega.

Toimetas Karol Kallas