Fookuses: ERR peaks esitama Ungari välisministrile vabanduse

Ungari välisministri intervjueerimine ETV saates “Välisilm” oli sedavõrd tendentslik, ebaprofessionaalne ja piinlik, et ERR peaks väga tõsiselt kaaluma hr Péter Szijjártóle vabanduse esitamist, tõdevad saates “Fookuses” Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Saates “Fookuses” vestlevad Varro Vooglaid ja Markus Järvi Ungari välisminister Péter Szijjarto “Välisilmale” antud intervjuu teemal, kus intervjueerija Astrid Kannel esines alla igasugust ajakirjandusliku professionaalsuse standardit kahjustades ühtlasi ka Eesti Rahvusringhäälingu mainet.

Intervjuu oli sedavõrd tendentslik ja piinlik, et ERR peaks väga tõsiselt kaaluma Péter Szijjártóle vabanduse esitamist, tunnistavad saate “Fookuses” autorid.

Seoses koroonaviiruse levikust tingitud eriolukorraga jätkame Objektiivi videoproduktsiooni kodustest tingimustest. Vabandame võimalike puuduste pärast produktsiooni tehnilises kvaliteedis.

Vaata lähemalt saatest.

Ungari suursaadik Objektiivile: Eesti ja Ungari on teineteisele palju lähemal, kui esmapilgul paistab

Ungari – mitte paariariik, vaid hea eeskuju

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.