Lastekanal Nickelodeon tähistab "uhkusega" homokuud. Foto: Twitter

Koos multikakanaliga Cartoon Network tähistab “uhkusega” homokuud ka lastekanal Nickelodeon, mis tutvustab lastele nii erirassilist “homoperekonda” kui ka biseksuaalset põhikoolitüdrukut. Mitmed kanali multikad on homopropaganda levitamise tõttu Aafrikas üldse ära keelatud.

Lisaks Cartoon Networkile indoktrineerib lapsi homoideoloogiasse ka ülemaailmselt rohkem kui 170 riigi 500 miljonisse majapidamisse jõudev lastekanal Nickelodeon. Seal lastele näidatavas multikas “Vali maja” (The Loud House) figureerib nii samasooline ja erirassiline abielupaar Howard ja Harold McBride koos oma adoptiivpojaga (vasakpoolsel pildil) kui ka 15-aastane biseksuaalne peretütar Luna Loud (parempoolsel pildil).

Näiteks viivad selles videokatkendis Howard ja Harold McBride oma adoptiivpoja Clyde McBride’i sõbra juurde ööbima:

Siin edastab aga Luna Loud oma kooliõele armastuskirja:

Nii nagu Disney ja Cartoon Network, tähistab ka Nickelodeon “uhkusega” juunit kui rahvusvahelist homokuud:

Lastekanal on sattunud kriitika ja keelu alla

Lastele LGBT-temaatika pealesurumise eest on multika tootjaid kritiseerinud Ameerika Perekondade Ühing, kelle arvates peaks “Nickelodeon jääma meelelahutuse juurde, selle asemel, et [homo]agendat edendada”.

Keenias keelas aga kohalik filmiklassifikatsiooni nõukogu aga “Valju maja” (ning veel kuue homoseksuaalsust propageeriva multika) näitamise üldse ära, kuna nende hinnangul üritab see “homoseksuaalset käitumist normaliseerida, glamuriseerida ning koguni ülistada”.

Teiste seas keelati veel ka Nickelodeoni “Hei, Arnold!” (Hey Arnold!) ja “Korra legend” (The Legend Of Korra) ning Cartoon Networki “Seikluseaeg” ja “Steveni universum”.

Kohalikud tunnevad nimelt muret, et sellised LGBT-temaatikat sisaldavad lastesaated kujutavad endast “lastele suunatud salakavalaid ajupesukampaaniaid, mis on maskeeritud multikate vormi”.

Kuna ka neid multikaid edastanud Aafrika satelliittelevisiooni ettevõte MultiChoice, millel on 10,4 miljonit tellijat 50 Aafrika riigis, otsustas nende näitamisest loobuda, siis laienes Keenia filmiklassifikatsiooni nõukogu keeld sisuliselt kogu Aafrikale.

“MultiChoice järgib uhkusega kõikide jurisdiktsioonide seadusi, kus me tegutseme ning me oleme väga teadlikud sellest, et kultuur on rahva vundament ning pereväärtused ühiskonna tugisambad,” teatas ettevõte pressiteates.

Multika looja vallandati seksuaalse ahistamise tõttu

Joonissarja “Vali maja” looja Chris Savino, kes on töötanud ka homoideoloogia teenistusse rakendatud multikate Jõujumbud ja Minu väike poni (My Little Pony) juures, vallandati aga 2017. aastal Nickelodeonist vähemalt aastakümme väldanud seksuaalse ahistamise tõttu.

Multikakanal Cartoon Network teeb lastele homopropagandat

Pariisi Disneyland korraldab lastekaitsepäeval lastele homoparaadi