Virvendab. Foto: Vitman/Bigstockphoto.com

Enamik ameeriklasi eeldab ülikoolides leiba teenivatelt professoritelt ülimat teadmiste ja tarkuse taset – või vähemalt kõrgemat küpsuse astet, kui nende teismelistel tudengitel.

Viimasel ajal – aga eriti pärast Donald Trumpi tõusu Ühendriikide presidendiks – pudeneb professorite huultelt aga eriliselt ehmatamapanevaid jaburusi ja absurdsusi, on Campus Reform täheldanud.

Nagu näiteks:

1. Tampa ülikooli professori Ken Storey hinnangul olid teksaslased orkaan Harvey ära teeninud, kuna nad toetasid Trumpi.

2. Washingtoni kunstiülikooli professor John Griffin väitis, et vabariiklased USA esindajatekojas tuleks üles rivistada ja maha lasta. Sest nad ei hääletanud Obamacare'i poolt.

3. Trinity College'i professori Johnny Eric Williamsi sõnutsi on valged "ebainimlikud u**uaugud" kel tuleks "surra lasta." Kontekstiks oli vabariiklastest kongresmenide tulistamine pesapallitreeningul.

4. Delaware'i ülikooli professori Katherine Dettwyleri arvates "sai" Põhja-Korea vangilaagris viibinud ja hiljem ilmselt piinamise tagajärgede tõttu surnud Otto Warmbier "täpselt seda, mis ära teenis."

Sest ta demonstreeris Põhja-Koread külastades muuhulgas "paljude noorte, valgete ja rikaste … tüüpilist mõttelaadi."

5. Drexeli ülikooli abiprofessor George Ciccariello-Maher süüdistas Texase baptistikirikus maha lastud inimeste hukkumises ohvrite valget nahavärvi.

Mida (mitte) õppida Ameerikas