Jan Van Eyck: Ristilöömine ja Viimne kohtumõistmine diptühhon. Põrgu. Fragment, ca 1430–1440. Foto: Wikipedia

Valimistulemused, mis ei sobitu mitte mingisuguste mustritega, tunduvad paratamatult kummalised. Allolev lugu on "unenägu", mis üritab saada aru, mis tegelikult juhtus.

Igasuguse ajakirjanduseetika minetades avaldas Postimees (Postimees; PM, suupäraselt "Põmm") päev enne riigikogu valimisi ühe Eesti 200sse kuuluva "kommunkatsioonieksperdi" üllitise, kuidas EKRE kasutab "Moskva töövihikut". 

Stratkommari valede kõrval, kuidas Venemaa kõigi toredate riikide valimistesse sekkub, kirjutas ta midagi "väärtuspõhisest ühiskonnast". Nimetatud ühiskonna väärtused on piltides järgnevad:

See on meheks saada tahtva noore naise käsi, kes soovib enda külge mittetöötavat mehe suguorgani sarnast asja. "Materjali" võetakse selleks tavaliselt käerandme küljest. Need lihased ei kasva mitte kunagi tagasi. Igaüks võib ise otsida ilmavõrgust, mida kujutab endast "phalloplasty". Inimene on eluks ajaks invaliid. Selline pilt on tähestikurahva  LGBTQIA+ (vms) ideoloogia tulemus ja antud akronüümis osutab selisele "uuele normaalusele" "T" (tähendab transsoolist elik libasoolist inimest) täht. 

Video on üksikasjalik, oma valdkonna professionaali(de) poolt tehtud ülevaade, kuidas naistel lõigatakse rindu ära. See on "sooravi" ja taas osutatud "T" täht progressiusu LGBTQIA+ riituses. Kes TikTokis viitsib vaadata "Top Surgery" otsingu peale ilmuvaid videosid, saab asja pöörasusest ja leviku ulatusest ehk paremini aru. 

Allikas: Twitter; @troonytoons

Allikas: @BillboardChris

"Puud tuntakse tema viljadest" ja seni on samasooliste abielu alati lõppenud laste "soo muutmise" seadustamisega. Samasooliste abielu seadustamine on nii Reformierakonna, Eesti 200 kui Sotsiaaldemokraatide tegevuskavas kõrgel kohal, Tallinna Lastehaiglas juba korraldatakse laste soomuutmise konverentse ja mõttekoda Praxis koostab Eesti rahvatervisetööstusele libasooliste inimeste ravijuhiseid.

Siia "väärtuste" hulka võib lisada veel Suure Asendamise, põhiseaduse, põhiõiguste ja demokraatia eiramise, ühiskonna lõhestamise ning tuhat muud asja. 

Uue parlamendikoosseisu "väärtuste" puhul pole vähetähtis ka tõik, et Reformierakonna koosseisus valiti taas sinna eriti "lastesõbralik" Marko Mihkelson. Ühispartei lastelembuse eriliseks märgiks on ilmselt asjaolu, et tänaseni soovitakse Covidi vastu, valeväiteid ettekääneks tuues, ära süstida kõik lapsed alates 5. eluaastast.

See on uus maailm ja selle kord

Maailmarevolutsiooni, mis kujutab endast terve maailma allutamise soovi ühele keskvõimule ja uue maailmakorra kehtestamist, ajalugu ulatub sajandite taha ja "julgemad" inimesed tõmbavad niite veelgi kaugemale, umbes Babülooniani välja. Selles maailmas on tõsiasjad paratamatult segamini väljamõeldistega. 

Teema selgitamist alustaks siinkohal Karl Marxi ideoloogilisest esiisast, ateistlikust antropoloogilisest materialistist Ludwig Feuerbachist, kes oma filosoofias (jämeda pintsliga maalides) kuulutas inimesed jumalaks ehk maailma kõrgemateks olenditeks. Üle Marxi, Charles Darwini, Sigmund Freudi, Friedrich Nietzsche jne – kes kõik olid vähem või rohkem Feuerbachi õpilased – hüpates jõuab välja Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liiduni (NSVL), kuhu pool sajandit kuulus ka Eesti. 

Nõukogude Liit oli puhas uue maailmakorra projekt, nende ideoloogia alustalaks oli uue inimese ehitamine ja vana maailma hävitamine. Selle ideoloogia-maailmanägemuse võib võtta kokku oskussõnaga "progressiusk". Tegemist on religiooniga, mille keskmes on inimene ja kus Jumalal pole kohta. Inimene on siiski loom ja progressiusu templist saab pigem varem kui hiljem põrgulik George Orwelli poolt kirjeldatud loomade farm. Või Okeaania. Jumalata inimesed, kes pääsevad ligi totaalsele võimule, lähevad lolliks ja nii saab Maast Põrgu. Loodus tühja kohta ei salli ja kus pole Jumalat, on muud, mitte-jumalikud asjad.

Kui kommunistidele, mis on ainult üks progressiusu harudest sotsiaaldemokraatia, sotsialismi, "liberaalse konsensuse" ja muu sarnase kõrval, sai selgeks, et sõjaliste vahenditega ei suudeta uut maailmakorda kehtestada, siis mindi maailma ideoloogilise õõnestamise teed. 

Ilmselt igaüks, kes on pisutki külma sõja aja vastu huvi tundnud, teab kes on Juri Bezmenov ja tema kurikuulsat Edward Griffinle antud intervjuud, milles ta selgitas, kuidas NSVLi jõustruktuurid tegelevad lääne ühiskondade õõnestamisega. 

Kommunistid teadsid, et esimesena tuleb võtta üle haridusasutused ja nii poeti lääne ülikoolidesse. Haridusasutuste ideoloogilise soputamise tulemusena suudeti muuhulgas üle võtta rassi- ja kodanikuõiguste liikumised, korraldati ühiskonna kõige peamist alustala – loomulikku perekonda – õõnestav "seksuaalrevolutsioon" ja konservatiividest tehti paariad. Ülikoolide ülevõtmise ajel, mille taga oli päris palju kommunistide raha ja muid vahendeid, korraldati läänes "pikk marss läbi institutsioonide". Lühidalt tähendab viimane lahendust, kus progressiusu liikumine üritab esmalt üle võtta ülikoolid ja sealt edasi rüvetada terve ühiskonna. 

Kui "pikk marss" hakkab lõppunkti jõudma, siis kõik neli võimusammast saavad üheks. Tipus on tehnokraatlik nomenklatuur, seadusandlik võim täidab selle käske, kohtuvõim annab sellele ilgustele näilise õiguspärasuse ja korporatiivne ajakirjandus pole mitte demokraatia valvur, vaid kaitseb verekoerana võimu inimeste eest. Lisaks on sellel koos "teadlastega" täita "riigiintellektuaalide" roll. 

Tänaseks on NSVL kadunud ajaloo hämarustesse, kuid uue maailmakorra ja uue inimese usk elab "surnud käena" edasi ja see saavutas oma tipu Barack Obama ametiaja ning tänase Euroopa Liiduga. Uue maailma ja selle korra kehtestamiseks tuleb vana maailm hävitada. Sellist hävingut sooritatakse meditsiiniterrori ja rohepöörde kaudu. Nüüdseks on sellele lisandunud ka maailmasõda. 

Nõukogude liidust maha jäänud uue maailmakorra kehtestamise ja lääne hävitamise eesmärke teeniva surnud käe haldamise on võtnud üle Hiina Rahvavabariik, kuid mitte ainult. 

"Universumi kuningad" on nagu kommunistid

Tänase maailma tegelikud niiditõmbajad ja otsustajad on väidetavalt 6000–7000 inimesest koosnev ülirikaste superklass. "Universumi kuningad." Siia juurde võiks kirjutada Veneetsia "mustast aadelkonnast" ja "13 vereliinist", kuid nende puhul on päris elu niivõrd segi väljamõeldistega, et siinkohal neid pikemalt teemaks pole mõtet võtta ja lepitakse faktiga, et tõenäoliselt on "superklassi" niiditõmbajateks just nemad. Kas kõige olulisemad, ei tea, aga oluline koht on neil kindlasti.

Kui keegi mõtleb, et kuidas Ameerika Ühendriikide etteotsa sai Joe Biden, kuidas kõiges eelnevalt läbi kukkunud saamatust ja nürimeelsest Ursula von der Leyenist Euroopa Liidu juht, kuidas Saksamaal on võimul tänane valitsus, kuidas Uus-Meremaal ja Kanadas valiti ametisse arulagedad inimvihkajad ning ametis on tänane Eesti peaminister, siis põhjuseks on asjaolu, et superklassile pole mõtlevaid riigijuhte vaja. Need segavad, ja demokraatia – koos erapooletu kohtuvõimu ja päris ajakirjandusega – on "eilne päev".

Käesoleva vaate alguse juurde tagasi tulles, siis nii Ameerika Ühendriikide kui Eesti stratkom ei kaitse USAd ega Eestit. See ei kaitse isegi Ühendriikide ega Eesti valitsust. See kaitseb eelkõige uut maailmakorda. Uue maailmakorra valitsusi kaitstakse "väärteabe" ja demokraatia eest ainult sellepärast, et see on superklassi huvides. Biden, Jacinda Arden, Justin Trudeau, Leyen ja Kaja Kallas on ainult marionetid.

Optimistlikum noot, mis ei ole optimistlik

Bideni ja Kallase võidud võivad mingile seltskonnale tunduda võiduna, aga need ei ole seda. Inimühiskond on looduse osa. Looduses peab valitsema tasakaal ja käesoleva loo alguses avaldatud pildimaterjali "väärtustel" pole tasakaaluga kõige vähematki pistmist. Nagu ka rohepöördel ja Covidi diktatuuril. See tähendab kasvavaid pingeid ja lõpuks suuremat mürtsu.

Euroopa Liit laseb pigem varem kui hiljem iseennast hullumeelsete rohe- ja föderaliseerumiskavadega õhku. Majandusteadlase Murray N. Rothbardi sõnul peab suurem osa ühiskonnast olema võimuga vähemalt passiivselt alistudes nõus. Kui võimurid seda ei mõista, siis muutub olukord "revolutsiooniliseks" ja nii Euroopa Liidu kui Kallase puhul pole sellist arusaamist kuskilt paista. Nürimeelselt aetakse "universumi kuningate" asja. Kallase puhul on näiteks kõik teised tähtsamad kui Eesti rahvas.

"Moraal" võib tunduda tühja sõnana, mille puudumisel pole tagajärgi, aga see on loodusseadus ja loodus võidab alati. Oma rahvaga sõdiv stratkom ei ole moraalne. See laostab esiti stratkommareid endid ja süsteemi, mida see kaitseb. Pisut pikemas perspektiivis töötab valedele üles ehitatud süsteem iseenda vastu. Kui falloplastia on kaitsmist vajav "väärtus", siis seda hullem on olukord uue maailmakorra ehitajate jaoks kui pendel ükskord tagasi lajatab.

Võib-olla paistab mingi lootusekiir Lombi tagant. Seal on kongressis moodustatud uurimiskomisjon, mis uurib, kuidas süvariiki ja julgeolekuasutusi on kasutatud oma kodanike vastu relvana. Suure tõenäosusega jäävad rahast ilma "väärteabe laboratooriumid", nagu GEC, DFRL ja Action for Democracy ning kui päris mitte kõigest, siis päris suurest hulgast rahast jäävad ilma nii propagandameedia kui stratkom.

Eesti stratkom ei kaitse Eesti riigi ega rahva huvisid. See kaitseb universumi kuningaid. Eesti on küll pisike, aga ilmselt oluline klots uue maailmakorra kavas. Ameerika Ühendriikide riigidepartemang korraldab oma NATO liitlase Ungari juures värvilist revolutsiooni, kuna seal riigis on ametis vale valitsus ja kas keegi arvab, et USA demokraatidele EKRE meeldib või nad oleksid selle partei suhtes vähemalt neutraalsed? Möödunud valimiskampaanias tõi stratkom EKRE vastu mängu taas Venemaa kaardi, millel polnud mitte mingisugust tõepõhja, kuid mille väiteid nürimeelselt korrati. See on täpselt sama "Venemaa koostöö" mänguraamat, millega üritati president Donald Trumpi tegevusele kaikaid kodaratesse loopida. Samamoodi on kahtlustäratavalt sarnased Joe Bideni ja Kaja Kallase hiigelsuured valimisvõidud. Seniilne inimvare Biden osutus USA ajaloo populaarseimaks presidendiks tänu kirja teel hääletamisele, "häältelõikusele" ja valimispettustele

Reformierakond ja Eesti 200 võitsid käesolevad e-valimised tänu e-hääletamisele: mõlema häältesaagist on ümmarguselt kaks kolmandikku e-hääled, EKRE e-häälte saak on ainult mõni üksik protsent. Kui USA demokraadid pidi tööle panema "2000 muula", siis e-valimiste puhul ei pidanud "spetsialistid" isegi,  kas siis siin või sealpool Lompi asuva, laua tagant püsti tõusma.

Loomulikult urisevad inimesed nii USAs kui Eestis. Midagi paraku ei juhtu, sest kohtutest ja valimisi haldavatest riigiametitest on üle käinud "suur marss". Kui ulatuslik pettus isegi paljastatakse, teevad pettusega võimule saanud parteid tuima näo, nagu midagi poleks juhtunud

Ehk: strakommarid kaitsevad kunagise Nõukogude Liidu kommunistide elajaliku režiimi "surnud kätt" ja selle peale tehtud "pika marsi" saavutusi. Asja nimi on "liberaalne maailmakord". Kes "surnud kätt" täna kontrollivad, pole täpsemalt teada, aga kahtlustada võib, et selle haldamist jagavad kuidagi Hiina Rahvavabariik ja "universumi kuningad".

Veelkord korrates, loomulikult on kõik eelnevad väited ainult üks suur unenägu. Mille taga on paraku rohkem fakte ja tõestusmaterjali kui EKRE wagnerlusel.