Irja Lutsar Foto: Varro Vooglaid/Facebook

Kahesajaliste nimekirjas riigikogusse pääsenud viroloog Irja Lutsar on Eesti Covidi režiimi teaduse vast kõige tuntum "nägu". Kuid millist teadust Lutsar tegelikult usub?

Esmalt meenutaks üldtuntud tõika, et tõde toimib rööbiti. Inimene on see, mida ta sööb ja inimene on see, mida ta räägib. Venemaa impeeriumi kommunism on Hitleri Saksamaa ideoloogiaga võrdne kuritegu inimsuse vastu ja Hiina Rahvavabariigi ning Ladina-Ameerika kommunismid ei ole sellest kuidagi paremad. Ja nii edasi.

Lutsar oli kõige karmima Covidi diktatuuri, Eesti taasiseseisvumisaja kõige jõledamal inimõiguste rikkumise ajal, nõndanimetatud teadusnõukoja esinaine, mis õigustas Kaja Kallase ja Jüri Ratase valitsuse kuritegusid "teadusega". 

Lutsar on inimene, kelle juhtimisel kiitis teadusnõukoda heaks "heategija" ja väga targa meditsiinieksperdi Bill Gatesi ning tema kambajõmmide poolt välja mõeldud ainulahenduse, mis nägi vastusena Covid-19le "vaktsineerimist". Lutsar juhtis teadusnõukoda 2021. aastal, kui Eestis käivitati sundsüstimise kampaania varem mitte kunagi mitte millegi vastu aidanud ainetega ja inimesi vastu põhiseadust ühiskonnast eraldavad vaktsiinipassid, mida kõike tehti "teaduse" nimel. Lutsar oli teadusnõukoja juht ajal kui Eestit tabas seninägematu liigsurmade laine, mida keegi tänaseni seletada ei oska…

Milline siis on Irja Lutsari teadus?

17. mail tähistati ühte progressiusu püha, milleks on rahvusvaheline omasooiharate, mõlema sugupoole iharate ja libasooliste pelguse vastane päev (International Day Against Homophobia, Biphobia and Transphobia). Lutsar oli sotsiaaldemokraadi Eduard Odinetsi ja kahesajaliste Hendrik Terrase ning Kalev Stoicescu kõrval üks mitmest riigikogu saadikust, kes panid nimetatud päeval omale töö ajal rinda vikerkaarelipuga märgi.

Jättes siinkohal kõrvale mõtte, et Lutsar võis äkki selle märgiga mõelda lepingut Jumala ja Noa/inimkonna vahel, siis tegemist on tähestikurahvale osutava sümboliga.

Tähestikurahva kõige algelisemas akronüümis LGBT tähistab "T" täht inimese "soomuutmist" ja libasoolisust. Ei teadus ega tehnoloogia pole tänaseni jõudnud maani, mis lubaks muuta inimeste sugu. Inimeste sünnipärane sugu on objektiivne reaalsus. Paratamatu fakt. Elu üks ümberlükkamatuid teaduslikke tõikasid. 

Jutt "sotsiaalsest soost" osutab ainult asjaolule, et kogu libasoolisuse probleem on kinni inimeste peades.

Lühemalt selgitades on tähestikurahva akronüümi "T" täht luul ja inimesed, kes tähestikurahva sümbolitega ringi jalutavad, näitavad välja oma usku mitte-teadusesse.

Normaalne teadlane peaks saama aru sümbolite tähendusest, sest teadust ilma kindla tähenduseta sümboliteta teha ei ole võimalik. Kui pluss ja miinus segamini aetakse või nende tähendusest aru ei saada, on käes teaduse lõpp. Nii kuulutab teaduse otsa ka inimeste "soo muutmine". 

Usk "T" tähte on progressismi/progressiusu üks dogmadest. Nõndanimetatud "liberaalne" poliitika, mida esindab Eesti tänane Reformierakonna, Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatide koalitsioon, on inimvaenulik kultus, progressiusk. Inimeste "soo muutmine" on õudne ja näiteks peaprobleemide pärast laseb Eestis aastas 20–30 neiut ning naist endal rinnad maha lõigata. Eestis on kolm-neli kirurgi, kes sellist lihunikutööd on valmis tegema. Kuna rahvatervisetööstus on selle kõik heaks kiitnud, siis järelikult on tegemist ka "teadusega".

Selline on teadus, mida esindab Irja Lutsar. Laulurahvas uskus Covidi ajal samuti teadusesse, mida esindas Lutsar. Kui teadusnõukoja juht usub inimeste soomuutmisesse, siis mida ülejäänud teadusnõukoja liikmed veel uskuda võivad?

"Covidi pandeemiast saame me jagu, kui ära süstida 70 protsenti rahvastikust ja inimeste sugu on võimalik muuta!" Tänaseks väite esimene pool ei päde enam isegi "teaduse" jaoks ja järele jääb küsimus, millal sooväänikute teadus otsa saab? Näiteks Rootsis ja Soomes on juba saanud.

Tõsisemalt rääkides, teadusnõukojalised võivad olla niivõrd-kuivõrd normaalsed inimesed, aga nad kardavad poliitikuid ja valitsevat kultust ning tõe rääkimine jätab rahast ilma. Jätke meelde: "Süstid aitavad ära hoida raske haigestumise ja surma!" Seda kindlasti ja tingimata ka juhul, kui riiki on tabanud peale süstimise algust tuhandetesse küündiv liigsurmade laine…

Sest kõige tähtsam on lõpuks usk ja uue maailmakorra ehitamine.