Roheelektri toetused teevad elektri tarbijatele jäädavalt kalliks
Ameerika Ühendriikide arengud näitavad, et roheelektri tootmise arendamisega kaasas käivad lubadused kujutavad endast enamasti valetamist ja tuuleparke ei saa ilma toetusteta pidada.
Ameerika Ühendriikide arengud näitavad, et roheelektri tootmise arendamisega kaasas käivad lubadused kujutavad endast enamasti valetamist ja tuuleparke ei saa ilma toetusteta pidada.
Ühendkuningriigi suuremad rohelobi ettevõtted saatsid valitsusele kirja, milles nõutakse toetuste märkimisväärset suurendamist. Kui riik raha ei anna, ähvardatakse tuuleelektrisse investeerimine lõpetada.
Saksamaad ootab 2024. aastal ees elektri normimine ja Bundesnetzagentur saab õiguse tarbijatelt vajadusel, ilma nende nõusolekuta, elekter ära võtta.
Rohepöörde õõnsate loosungitega üritab globaalne nomenklatuur massidele maha müüa kommunismi.
Austraalia nädalakirja Spectator toimetaja Rowan Dean kirjutab Euroopas maad võtvatest rohehullustest ja kuidas neli eriti "rohevooruslikku" riiki on otsustanud Põhjamerest teha verre uputatud lindude õudusfilmi.
Kopenhaageni Konsensuse president ja energeetikaekspert Bjørn Lomborg leiab Kanada majanduslehes Financial Post avaldatud arvamusloos, et ainukene võimalus kliimamuutustega võitlemiseks on kõigile maailma inimestele taskukohaste ja tõhusate roheliste energiatehnoloogiate leiutamine.
Ameerika Ühendriikide ülemkohus otsustas neljapäeval 30.
Kaks maailma kõige agressiivsemate kliimariikide hulka kuuluvat maad – Saksamaa ja Austraalia – on sunnitud tegema alandava kannapöörde ja käivitama taas söeelektrijaamad.
Rohepööre tuli, et jääda ja pakkuda uusi alternatiive Vene energiast loobumiseks.
Kui kommunistliku Hiina Rahvavabariigi majandusel üldiselt on tõsiseid muresid rohkem kui küll, siis suuremast krahhist päästab selle lääneriikide "rohelise energia" poliitika, kirjutab väljaanne Breitbart.