Politico jätkab Kaja Kallase kritiseerimist
Politico avaldas taas Euroopa Komisjoni esidiplomaadist Kaja Kallasest kriitilise ülevaate, milles vahendatakse, et “tema probleemid algasid juba esimesel tööpäeval”.
Politico avaldas taas Euroopa Komisjoni esidiplomaadist Kaja Kallasest kriitilise ülevaate, milles vahendatakse, et “tema probleemid algasid juba esimesel tööpäeval”.
Korporatistliku meedia tuntud välispoliitika väljaande Foreign Policy asetoimetaja Amelia Lester vahendab ühismeedias nelja välispoliitika asjatundja nägemusi, miks Ameerika Ühendriikide president Donald Trump soovib Ukraina rahu.
Me vajame täielikku paradigma muutust oma välis- ja julgeolekupoliitikas.
Mõjuka majandusteadlase ja politoloogi Jeffrey Sachsi sõnul otsustavad viimastel aastakümnetel Euroopa Liidu ja selle liiduvabariikide “suuri asju” nende eest Ameerika Ühendriigid, mille tõttu on maailmajagu saanud rängalt kannatada.
Ühismeediaplatvormi X uudistekanal Lord Bebo leiab, et Ameerika Ühendriikide ja Venemaa läbirääkimistel on Ukraina küsimus ainult üks paljudest ja palju olulisemal kohal on kahe riigi omavaheline läbisaamine ning maailmakord.
Trump on nimetanud end „globalistiks ja natsionalistiks," sest kaasaegses maailmas ei ole võimalik isoleerida end „kurjast ilmast.
Ameerika Ühendriikide president Donald Trumpi korraldusega peatati 90 päevaks kõik Ameerika Ühendriikide välisabi programmid.
Kaja Kallas andis 12. novembril Brüsselis Euroopa Parlamendi väliskomisjonile aru, mida ja kuidas ta hakkab tegema Euroopa Komisjoni kõrge välisesindajana.
Pealispinnal kolgivad meid, sisimas aga mõtleb tunduv osa neist: hea, et vähemalt keegi ütleb tõe välja, nendib Péter Szijártó intervjuus väljandele Mandiner.
Eestil pole iseseisvat välispoliitikat, vaid selle asemel on põhimõttelage koogutamine välisisandate juhendite ja dogmade järgi, tunnistavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid saates "Fookuses".