Vestlussaadete sarja "Välgatused" seekordses saates räägib Elvis Brauer Tallinnas toimuvate spontaansete meeleavalduste tekkeloost ja algpõhjustest. Saatejuht on Indrek Petersoo.

"Lihtsustatult öeldes seisan inimlike baasväärtuste eest: siirus, ausus, hoolivus, ühtsus, läbipaistvus poliitikas. Ma lihtsalt ei kannata ega talu seda kui hakatakse oma rahvast orjastama, neile suukorve pähe panema, võetakse ära õigus kõneleda ning tsenseeritakse sotsiaalmeedias. Ma ei pruugi teise inimese seisukohtadega üldse nõustuda, kuid ma võitlen surmani tema õiguse eest öelda seda, mida ta soovib," ütles Brauer.

"Eestis määrab kõik see, kelle käes on narratiiv. Kuna narratiiv on peavoolumeedia käes, siis kodanikud usuvad seda automaatselt rohkem. Isemõtlemise võime on kahjuks hävinemas, seda suuresti sotsiaalmeedia tõttu. Enam me ei mõtiskle ega mõtle, vaid otsime kohta, kuhu kuuluda," lisas saatekülaline.

Saatesari "Välgatused" keskendub peamiselt olulistele mittepäevakajalistele teemadele, mis Eesti inimesi ja nende argielu paratamatult mõjutavad.

Vaadake lisa saatest!