Foto: WHO

Maailma Terviseorganisatsiooni liikmesriigid peavad kõnelusi uue pandeemialepingu teemal, mis annaks paigustaudilise korruptsiooni küüsis vaevlevale WHOle tohutud inimeste järel nuhkimise võimalused.

Lepingu sisuks on WHO 194 liikmesriigi allutamine Ühe Tervise Jälgimissüsteemidele (One Health surveillance systems), vahendab LifeSiteNews

Ükstervis on WHO süsteem, mille eesmärgiks on "inimeste, loomade ja ökosüsteemide tervise tõhustamine". See üritab uue jälgimis- ja haiguste kontrolli lahenduste loomisel viidatud üksteisest sõltuvad süsteemid omavahel tehnoloogiliselt kokku viia.

Lepingu nõndanimetatud nullversioonis nähakse ette, et WHO liikmesriigid võimendavad oma jälgimismeetmeid, et haiguspuhanguid oleks võimalik võimalikult vara avastada. Kuid need süsteemid ei jää riikide kontrolli alla, vaid allutatakse terviseorganisatsiooni kesksele juhtimisele.

Varem on WHO kinnitanud, et see on vaktsiinipasside sarnaste lahenduste jõuline toetaja. Samuti on WHO kiitnud Hiina Rahvavabariigi suurepärast vastutoimet Covidile. Hiina RV oli näiteks koht, kus Covidi ettekäändel inimesed kodudesse kinni keevitati.

Antud lepingut on ette valmistatud alates 2021. aasta septembrist. Lõppversioon peaks saama valmis 2024. aasta maikuus.

Kui see leping saab vastu võetud, siis saab see osaks WHO aluslepingu artikkel 19., mis tähendab, et terviseorganisatsioon saab liikmesriikidele anda õiguslikult siduvaid käske – seda juhul kui kaks kolmandikku liikmetest neid toetavad.

WHO ei allu mingisugusele demokraatlikule kontrollile ja seal võimutsevad korrumpeerunud bürokraadid ning maailma jõulisemate "heategijatega", nagu Wellcome Trust ja Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus, seotud inimesed.

Uut pandeemialepingut toetavad mitmed maailma suurimad riigid, nagu näiteks USA, Ühendkuningriik, Austraalia ja Euroopa Komisjon. 

Veebruari alguses sai WHO ülemteadlaseks Jeremy Farrar, kes enne seda oli ühe maailma suurima tervise vabaühenduse Wellcome Trusti juht ja tohutut häda ning viletsust põhjustanud üleilmse Covidi lahenduste üks vähestest autoritest. Teine viidatud Covidi agenda autor on Bill Gates, kes omakorda on üks WHO suurimaid rahastajaid.

Toimetas Karol Kallas