Antifa demonstrant (vasakul) vaatab tõtt Trumpi toetajaga Denveri marsil šariaadi vastu 10. juunil 2017. Foto: Scanpix

The Daily Caller on koostanud nimekirja raevunud liberaalide ettevõtmistest esimese 11 kuu jooksul pärast Donald Trumpi esilekerkimist ja tõusu USA presidendiks.

Antifa maskides ja musta riietatud protestijad blokeerivad ülikoolilinnakuid, hävitavad avalikku vara ja eraomandit ning ründavad valimatult inimesi, kelle vaated neile ei meeldi – olgu nood siis naised või vanurid.

Kõige selle taustal toodab näitleja Kathy Griffin fotoseeria Trumpi mahalõigatud ja verd jooksva pea koopiaga.

Samal ajal avaldab The Huffington Post artikli üleskutsega hukata nii Trump, kui "kõik, kes tema agendale kaasa aitavad."

Seejärel kõlavad lasud, kui meediahüsteeriast üles klopitud mees üritab lasta maha vabariiklastest kongresmene, kes harjutavad heategevaks otstarbeks mõeldud pesapallikohtumiseks demokraatidest kolleegide vastu esindajatekojas.

The Daily Calleri nimekiri pole kaugeltki ammendav, kuid ära on toodud vägivallateod, mille tausta ja üksikasju on toimetuses põhjalikult uuritud.

Anonüümseid ähvardusi pole lisatud, samuti on jäetud välja intsidendid, mille puhul ei ole lõplikult selge, kumb pool eri leeride protestijaist konflikti algatas.

Loetelu algab 2016. aasta juuliga, kui Hillary Clintoni toetaja süütas lipu ning tungis kallale Trumpi pooldajale Pittsburghis ning lõpeb äsjase juhtumiga juunis, kui Indianas tulistati valgest Malibust mitu lasku kastika pihta, millel lehvis "Make America Great Again" plagu.

Loe nimekirja siit.